Rózne

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci

Oferta od , 5. cze. 2018 9.26

Idzie lato i każdy zaczynam marzyć o własnym dmuchanym jednorożcu. Koniecznie w pastelowych kolorach! Jeśli i Was to kręci, zapraszamy do parku rozrywki na Filipinach, którego tematem są jednorożce, tęcze i cały ich kolorowy świat - tutaj czekają na Was pontony i dmuchane trampoliny właśnie w tym klimacie. Jesteście gotowi zaczarować swoje wakacje magią jednorożców?

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 12

To magiczne miejsce znajduje się u wybrzeży Subic Bay, w prowincji Zambales na Filipinach. Rozpoznacie je dzięki parasolkom i różowym pufom w ich "Pink Bali Lounge". Ta pływająca wyspa to marzenie miłośników portali społecznościowych: Wasz Instagram na pewno będzie zadowolony!


Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 10

Nadmuchiwany park rozrywki będzie kusić odwiedzających w każdym wieku. Czekają na Was zjeżdżalnie, huśtawki, tęczowy spacer i gigantyczny jednorożec na samym środku placu zabaw. Spróbujcie pastelowej katapulty i wylądujecie pośrodku cukierkowego świata!

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 8

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 6

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 4

Zainteresowani? Wejście do parku kosztuje ok. 62 PLN (899 PHP) za bilet dzienny i około 35 PLN (PHP 499) dla tych, którzy chcą spędzić godzinę zabawy w parku. Sami spójrzcie, że warto!

Zarezerwuj magię jednorożca!

Oferty na Filipiny!


Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci - 2Lubisz takie wyjątkowe miejsca? Ten hostel w Kolumbii powinien Ci się spodobać!

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci

Wyspa dmuchanych jednorożców z Filipin zachwyci nie tylko dzieci