Rózne

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!

Oferta od , 14. sie. 2019 17.23

Wyspa Pebble to trzecia co do wielkości wyspa Falkandów, którą zamieszkuje garstka farmerów. Co jednak najlepsze, ich sąsiadami są pingwiny! Miejsce idealne na zaciszny urlop! Teraz można nawet zostać właścicielem wyspy i zabawić tam dłużej (i codziennie odwiedzać pingwiny!).

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 12

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 10

(Źródło: http://pebble-island-farm.com/island)

Po raz pierwszy, po 150 latach, wyspa została wystawiona na sprzedaż. Obecnie należy do rodziny Deanów, którzy oddali ją w dzierżawę farmerom. Co jest dokładnie do nabycia? Wyspa o wielkości 10,622 hektarów, na której żyje 5 różnych rodzajów pingwinów, 42 gatunki ptaków, morsy, 6 tysięcy owiec, konie oraz 125 sztuk bydła. I do tego 6,5 kilometrów pięknej plaży tylko dla Was! Warto również dodać, że na okolicznych wodach pojawiają się wieloryby!

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 8

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 6

(Źródło: http://pebble-island-farm.com/island)

Jak wygląda wyspa Pebble? Oprócz wspomnianej 6-kilometrowej plaży znajdują się tu góry, jeziora oraz klify. Ciekawostka dla zainteresowanych historią - to tutaj właśnie miała miejsce pierwsza lądowa akcja w wojnie o Falklandy w 1982 r. Jak dostać się na wyspę? Wystarczy 45 minut samolotem z lotniska w Stanley albo 30 minut z Mount Pleasant.

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 4

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!  - 2

(Źródło: https://www.fwi.co.uk/property/property/property-f...)

Wyspa ma duży potencjał turystyczny, jednak trzeba mieć wzgląd na żyjące tam zwierzęta. Dlatego właściciele szukają kogoś z doświadczeniem w rolnictwie. Jesteście zainteresowani? O samej wyspie dowiecie się więcej z jej strony, a ofertę sprzedaży można znaleźć tutaj.Jeśli macie dużo gotówki, to może jeszcze wystarczy na wyspę na Bahamach? :)

Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!


Wyspa z pingwinami i 6 kilometrową plażą na sprzedaż!