Rózne

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!

Oferta od , 22. lip. 2019 16.20

Chcielibyście poczuć się jak bohaterowie "Alicji w Krainie Czarów" albo jak w "Labiryncie Fauna"? Pod Warszawą możecie pobłądzić w pełnym magii Zielonym Labiryncie!

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!  - 10

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!  - 8

Zielony Labirynt to ponad 3,5 km świetnej zabawy wśród ścian z kukurydzy. Na ścieżkach można znaleźć 11 stempelków zwierząt, co jest na pewno świetną zabawą dla młodszych odwiedzających. Z pewnością jednak zarówno młodsi jak i więksi poczują bajkowy klimat miejsca i chętnie będą poznawać jego zakamarki.

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!  - 6

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!  - 4

Labirynt jest otwarty do jesieni - dzięki temu, że kukurydza dojrzewa powoli. Labirynt zmieni wtedy kolor z zielonego na przyjemny żółty.

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!  - 2

(Zdjęcia od: https://www.facebook.com/zielonylabirynt/)

Gdzie dokładnie znajduje się ta magiczna atrakcja? Łatwo dojedziecie tam z Warszawy - Labirynt powstał w miejscowości Nieporęt blisko Zalewu Zegrzyńskiego. Więcej na stronie atrakcji tutaj. Labirynt jest otwarty codziennie od 8 do 20, a wstęp dla rodziny kosztuje między 50 a 60 PLN - w zależności od liczby dzieci. Bilet normalny to koszt 25 PLN, a ulgowy 20 PLN.Jeśli lubicie wyjeżdżać z dziećmi, u nas zawsze coś znajdziecie fajnego dla rodzin!

Oferty dla rodzin z dziećmi


A warto też odwiedzić te miejsca! Dzieci pokochają je!

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!

Zabłądź w magicznym Zielonym Labiryncie pod Warszawą!