Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!

Oferta od , 20. sty. 2019 18.30

Jest wiele powodów, żeby kochać Włochy - kawa, pizza, makaron, ludzie z temperamentem. A my damy Wam jeszcze jeden powód. Dzięki portalowi Airbnb możecie zamieszkać trzy miesiące w wiosce Grottole na południu Włoch i to za darmo! Będziecie mogli poznać lokalną kulturę, poćwiczyć włoski język oraz oczywiście - delektować się włoską kuchnią! Jaki jest tego cel? Pomoc lokalnej społeczności w ożywieniu wioski.

Grottole to wioska położona na południu Włoch w prowincji Matera. Obecnie mieszka tam 1800 osób, a ponad 600 jest opuszczonych w samym historycznym centrum. Mieszkańcy obawiają się, że ich wioska zostanie zapomniana, gdyż populacja się zmniejsza. Poprosili zatem o pomoc w zachęcaniu turystów do odwiedzania ich urokliwej wioski.

Airbnb wpadło na pomysł zasponsorowania płatnego urlopu czterem osobom w Grottole, które zamieszkają tam w wakacje i doświadczą wiejskiego życia. Wybrani kandydaci staną się obywatelami wioski na czas wakacji oraz jako wolontariusze lokalnej organizacji NGO "Wonder Grottole" będą pomagać w rewitalizacji historycznego centrum.

Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!  - 6

Kandydaci będą uczyć się włoskiego, tamtejszej kultury i zwyczajów - począwszy od jedzenia smakowitych włoskich śniadań aż do lekcji gotowania z najlepszą kucharką Grottole - Rosą. Jakie zadania na nich czekają oprócz przyjemności włoskiego życia? Czwórka wybrańców będzie odpowiedzialna za opiekowanie się turystami - oprowadzanie po wiosce oraz zapewnienie im noclegów.

Myślisz, że taki płatny urlop między capuccino i spaghetti jest właśnie dla Ciebie? Prześlij zatem podanie do 17. lutego, a wśród pytań wyjaśnij dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś zostać wybrana. Jeśli masz jakieś pasje - opisz, czemu to właśnie one pomogą miasteczku Grottole w wypromowaniu go.

Podanie o płatny urlop we Włoszech!

Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!  - 4

Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!  - 2

Źródło: Airbnb


Praca czy urlop marzeń są możliwe! A tutaj kolejna propozycja :)

Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!

Włoskie wakacje! Zamieszkaj we Włoszech, a Airbnb jeszcze ci za to zapłaci!