Rózne

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu!

Oferta od , 1. lut. 2021 8.49

Szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli się prawdziwie odprężyć, poczuć spokój płynący od natury, zasłuchać się w śpiewie ptaków lub wieczornym rechocie żab? Macie ochotę pośmiać się i powspominać przy ognisku, poobserwować z dzieciakami mniej lub bardziej dzikie zwierzęta i smakować lokalne dary natury?

Przygotowaliśmy dla listę wyjątkowych domków na odludziu w różnych malowniczych regionach Polski, m.in. w okolicach Puszczy Białowieskiej i na Mazurach. Oferty zarówno dla tych, co lubią odrobinę luksusu, jak i tych, którzy bliskość natury cenią ponad wszytko.


Gajówka "Las się Żyje", Bujak, woj. podlaskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 28

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 26

REZERWUJ

Gajówka to klasyczny budynek z bala postawiony w środku podlaskiego lasu na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu Dolina Bugu. Siedlisko znajduje się z dala od innych zabudowań, więc stanowi idealne miejsce na relaks na łonie natury, jedynie 120 km od Warszawy. Chatka posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz kominek. Ponadto goście mają do dyspozycji meble ogrodowe, leżaki, hamaki, grill oraz miejsce na ognisko, a także zielnik ze świeżymi ziołami i przyprawami.


Malinowy Dworek Króla Stanisława, Węgorzewo, woj. mazurskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 24

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 22

REZERWUJ

Właściciele polecają ten piękny obiekt w otoczeniu zieleni szczególnie parom i singlom szukającym spokoju i określają swój dworek jako "kuszący jak garść świeżo zerwanych dojrzałych malin". Dworek składa się z dwóch wykonanych z naturalnego drewna i krytych strzechą domków z kominkiem oraz części SPA z sauną i banią. Na życzenie udostępniane są rowery oraz połów ryb we własnym stawie, a także organizowane rejsy po jeziorze Mamry własnym jachtem.


Kolorowa Chata, Hajnówka, woj. podlaskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 20

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 18

REZERWUJ

„Niebo na wyłączność”, tak reklamuje się ten obiekt! Urządzony z dbałością o detale, piękny wiejski domek w otoczeniu ogrodu położony jest na uboczu w miejscowości Hajnówka, niedaleko Białowieży. W okolicy będziecie mieli okazję skosztować lokalnego jedzenia, takiego jak chleb na zakwasie czy twaróg własnej roboty. Wynajmujący otrzymują do dyspozycji cały dom wraz z ogrodzonym podwórkiem. Dla najmłodszych przygotowano drabinki, huśtawki oraz domek na drzewie.


Łosia Chata, Grzybowce, woj. podlaskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 16

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 14

REZERWUJ

Łosia Chata to oferta kierowana do najbardziej wymagających. Stylowo wykończony domek z kominkiem został postawiony z drewnianych bali w otoczeniu lasu sosnowo - świerkowego. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę. Na zewnątrz znajduje się taras z wygodnymi mebalmi oraz miejsce na ognisko. Właściciel określają to miejsce jako " naturalne SPA, zaprojektowane w całości przez naturę".


Chatka Rybaka, Brzozowo, woj. zachodniopomorskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 12

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 10

REZERWUJ

Oferta Chatki Rybaka kierowana jest praktycznie do wszystkich - par, podróżujących solo, rodzin z dziećmi i posiadaczy czworonogów. W przytulnych wnętrzach urządzonych w drewnie zrelaksuje się dosłownie każdy. Do dyspozycji gości jest wyposażona kuchnia, salon z kominkiem i sypialnia na antresoli. Na działce otaczającej domek znajduje się miejsce na ognisko i plac zabaw. W 20 minut dojedziecie do Zalewu Szczecińskiego.


Domek Pod Jaskółką, Olszyny, woj. warmińsko-mazurskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 8

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 6

REZERWUJ

Domek Pod Jaskółką to domek z bala położony blisko jeziora w spokojnej okolicy na Mazurach Otoczony jest lasami i polami, posiada własny staw z rybkami oraz kaczkami. W domku znajdziecie wyposażoną kuchnię, podwójne łóżko na antresoli, dodatkową sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz umeblowany taras.


Domek na Mokradłach, Darżkowo, woj. pomorskie

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 4

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu! - 2

REZERWUJ

Na koniec malutki, drewniany domek nad stawem otoczony lasem. Najbliższa wieś, Darżkowo, oddalona jest o 1,5 km. Wewnątrz znajduje się kuchnia z podstawowym wyposażeniem, łazienka oraz kominek, a przed domkiem taras z widokiem na staw. W cenie pobytu udostępniane są 2 rowery na wycieczki po okolicy.

Lubicie miejsca zupełnie opuszczone? Sprawdźcie nasz artykuł poniżej!

Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu!


Gdzie diabeł mówi dobranoc... 7 wyjątkowych chatek na odludziu!