Rózne

Zjedli 30 kg pomarańczy, żeby uniknąć… opłat za bagaż na lotnisku!

Oferta od , 4. lut. 2021 10.49

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam dopłacić za nadbagaż, gdyż przed wejściem na pokład okazało się, Wasz bagaż przekroczył dozwolony limit wagi? Z pewnością nie jest to fajne uczucie zważywszy na to, że kary są zwykle bardzo wysokie. Są jednak tacy, którzy próbują uniknąć takich opłat i np. noszą wszystkie ubrania na sobie, przypominając ludzika Michelina, inni wypełniają plecak po brzegi, a niektórym pozostaje porzucenie swoich rzeczy na lotnisku.

Zjedli 30 kg pomarańczy, żeby uniknąć… opłat za bagaż na lotnisku! - 2
I tutaj wkracza czterech mężczyzn z chińskiej prowincji Junnan, którzy zostali powiadomieni o grzywnie w wysokości 300 juanów (około 39 euro) podczas odprawy bagażu.

Mężczyźni kupili po drodze wiele kilogramów pomarańczy i chcieli zabrać je ze sobą do domu. Oczywiście taka ilość okazała się zbyt duża, żeby zabrać owoce ze sobą na pokład. Mężczyźni nie chcąc wyrzucić pysznych owoców zdecydowali się zjeść nadmiar pomarańczy, czyli... 30 kg.

Zjedli 30 kg pomarańczy, żeby uniknąć… opłat za bagaż na lotnisku!

Żmudne, ale zwycięskie przedsięwzięcie zajęło mniej niż pół godziny, wyrobili się idealnie przed startem samolotu! The Global Times podaje dalej, że mężczyźni cierpieli później na owrzodzenia jamy ustnej po zjedzeniu tylu cytrusów. Cóż możemy powiedzieć, spisali się dzielnie!

A wy, Piraci, jakich używacie sztuczek, aby uniknąć zapłacenia kary za bagaż? Dajcie nam znać w komentarzach!

Zjedli 30 kg pomarańczy, żeby uniknąć… opłat za bagaż na lotnisku!