Rózne

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE!

Oferta od , 19. wrz. 2020 18.15

Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy i będziemy mogli swobodnie podróżować. Wiosną, pewnie jeszcze nie. Czy wy też liczycie jednak na to, że w wakacje uda się gdzieś wyjechać? Może być zupełnie blisko. Kraj nasz wszak posiada mnóstwo pięknych zakątków.

Mazury to region, gdzie można zapomnieć o całym świecie! Co wieczór patrzeć na zachód słońca nad jeziorem a przy porannej kawie słuchać śpiewu ptaków i to bez sąsiada zaglądającego w okno!

Wybraliśmy dla was 12 malowniczo i bardzo zacisznie położonych noclegów. Te mazurskie perełki ukryte pośród lasów i sitowia zapraszają przez cały rok. Spacery, jazda na rowerze, sporty wodne i wieczory przy ognisku lub grillu. Wakacje lub jesień na Mazurach to jest pomysł!

Wszystkie wybrane obiekty oferują bezpłatne anulowanie rezerwacji.1. Mazurskie Siedlisko Kruklin, Kruklin

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 46

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 44

Mazurskie Siedlisko Kruklin położone jest w miejscowości o tej samej nazwie na Pojezierzu Mazurskim. Cały obiekt został ozdobiony przy użyciu drewnianych elementów, eleganckich mebli oraz ciekawych dodatków. Goście znajdą tam staw z pomostem do łowienia ryb i wyspą. Do dyspozycji gości są ponadto odkryta wanna z hydromasażem i basen oraz brodzik dla dzieci. Na wyspie znajduje się miejsce na ognisko oraz sprzęt do grillowania. Obiekt zapewnia także rowery.

REZERWUJ


2. Domy Konesera, Trzcin

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 42

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 40

Doskonale oceniany obiekt Domy Konesera położony jest 1,4 km od Jeziora Kiełpińskiego. Pokoje są stylowo urządzone w regionalnym stylu i zdobią je antyki. Za dodatkową opłatą w obiekcie można wypożyczyć rowery, kije do nordic walkingu, kajaki i sprzęt do łowienia ryb. Kameralne centrum odnowy biologicznej Afrodytka oferuje sauny i wannę z hydromasażem. W ogrodzie do dyspozycji Gości jest sprzęt do grillowania

REZERWUJ


3. Hotel Im Park, Sorkwity

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 38

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 36

Hotel Im Park położony jest nad jeziorem Lampasz. Na miejscu można wypożyczyć rowery i sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Goście mają do dyspozycji także saunę. Na terenie hotelu znajdują się boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie przygotowano sprzęt do grillowania.

REZERWUJ


4. Country House Zełwągi, Zełwągi

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 34

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 32

Obiekt Country House Zełwągi położony jest w Mikołajkach. Oferuje on bezpłatne rowery, wspólny salon oraz czynny w sezonie odkryty basen. Z okien roztacza się malowniczy widok na jezioro. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi i prywatnego parkingu. Okolice obiektu to raj dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej.

REZERWUJ


5. Folwark Miłkowiec, Gołębiewo

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 30

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 28

Obiekt Folwark Miłkowiec usytuowany jest w Gołębiewie, 19 km od Nidzicy. Na miejscu można skorzystać ze śniadań serwowanych lub w formie bufetu. W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się na tarasie. Ponadto obiekt udostępnia sprzęt do grillowania, ogród oraz wspólną część wypoczynkową.

REZERWUJ


6. Orlik Mazury, Kątno

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 26

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 24

Obiekt Orlik Mazury zlokalizowany jest w Starych Jabłonkach, w odległości zaledwie 200 metrów od jeziora Szeląg Wielki. Goście mogą korzystać z pięknego ogrodu, sprzętu do grillowania oraz tarasu. W okolicy obiektu panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym wędkowania oraz turystyki pieszej i rowerowej. Na miejscu można bezpłatnie wypożyczyć rowery.

REZERWUJ


7. Gosciniec pod Wegorzem, Ołownik

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 22

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 20

Obiekt Gościniec pod Węgorzem jest położony w Ołowniku, 38 km od Giżycka. Goście mogą relaksować się na tarasie słonecznym i we wspólnym salonie. Obiekt udostępnia także ogród i sprzęt do grillowania. W okolicy panują świetne warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.

REZERWUJ


8. Stara Szkola Trzcin 20, Trzcin

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 18

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 16

Obiekt Stara Szkoła Trzcin 20 zlokalizowany jest w miejscowości Trzcin, 40 km od Iławy. Gościom serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Mogą też korzystać z bezpłatnych rowerów. Podczas pobytu można zrelaksować się w ogrodzie, na tarasie lub we wspólnej części wypoczynkowej.

REZERWUJ


9. Zajazd Wiejski, Szczechy Wielkie

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 14

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 12

Zajazd Wiejski położony jest w miejscowości Szczechy Wielkie, 7 km od Pisza. Goście mają do dyspozycji ogród, taras i bar. Na miejscu i w okolicy obiektu panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym wędkowania oraz turystyki pieszej i rowerowej. Goście mogą również korzystać z restauracji oraz bezpłatnej wypożyczalni rowerów.

REZERWUJ


10. Gościniec Hetman, Mikołajki

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 10

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 8

Pensjonat Gościniec Hetman położony jest we wsi Stare Sady nad jeziorem Tałty, niedaleko Mikołajek. Dysponuje on prywatną plażą, zapleczem do uprawiania sportów wodnych oraz restauracją. Do dyspozycji gości jest ogród, sprzęt do grillowania i plac zabaw dla dzieci.


REZERWUJ


11. Andrzejówka, Borowe

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 6

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 4

Obiekt Andrzejówka jest położony w Borowem, 35 km od Szczytna. Rano serwowane jest śniadanie kontynentalne lub w formie bufetu. Dla dzieci udostępniono plac zabaw. W ogrodzie goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. W okolicy panują znakomite warunki dla miłośników pieszych wycieczek.

REZERWUJ


12. Dwór Szwałk, Szwałk

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE! - 2

12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE!

Dwór Szwałk położony jest w Szwałku, 35 km od Gołdapi. Okolica ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom narciarstwa oraz turystyki pieszej i rowerowej. Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów oraz sprzętu do grillowania. W wolnej chwili można zrelaksować się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.

REZERWUJ12 zacisznych noclegów na Mazurach na jesienny relaks! BEZPŁATNE ANULOWANIE!