Rózne

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii

Oferta od , 9. kwi. 2021 13.30

Leżysz w łóżku patrząc na na niebo, a na nim rozpościera się zorza polarna. Takie magiczne widoki czekają na odwiedzających Islandię w Panorama Glass Lodge. Zobaczcie, co kryją w sobie te niecodzienne noclegi.

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii - 10

Nocleg w jednym z trzech do wyboru domków jest prawdziwym przeżyciem. Śpisz prawie pod gwiazdami, tylko szkło oddziela Cię od otaczające chatę natury. Leżąc w ciepłym łóżku, możesz oglądać piękne wschody i zachody słońca, a przy odrobinie szczęścia nawet zobaczyć zorzę polarną - niesamowite, prawda?

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii - 8

Mimo szyby nie powinieneś się martwić brakiem prywatności. Pierwszy z noclegów - Mały Dom znajduje się pośrodku natury. Pozostałe dwa domy znajdują się w innym miejscu, ale między nimi jest wystarczająca odległość, żeby goście mogli czuć się swobodnie.

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii - 6

W domach o powierzchni 22 metrów kwadratowych jest miejsce dla dwóch osób. Pokoje wyposażone są w łóżko, łazienkę i kuchnię z jadalnią. Na zewnątrz czeka na Ciebie jacuzzi!

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii - 4

Nocleg w szklanym domku kosztuje 320 € (160 € za osobę). W szczycie sezonu (jesień i zima) za noc należy zapłacić 450 EUR (225 EUR za osobę). Minimalny okres pobytu to 2 noce.

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii - 2

Domki w Panorama Glass Lodge to pierwsze domki tego typu na Islandii. Pierwotnie zbudowano tylko jeden dom, przeznaczony na romantyczne zakwaterowanie i oryginalną podróż poślubną. Ale po tym, jak o tym donosiło kilka mediów, zainteresowanie takimi noclegami wzrosło i postanowiono zbudować kolejne dwa domy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym miejscu? Kliknij tutaj, aby przejść do strony Panorama Glass Lodge.

Zorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na IslandiiZorza polarna i niesamowita natura: takie widoki czekają w Panorama Glass Lodge na Islandii