Rózne

Praca marzeń: Zostań elfem w Laponii!

Oferta od , 4. lis. 2018 15.46

Niedługo już każdy poczuje magię świąt. Święty Mikołaj w Laponii tez nie próżnuje i zaczyna z elfami pakować prezenty. A skoro już mowa o elfach, to Ty też możesz nim zostać! Wyślij podanie już dziś i zostań elfem w Laponii.

Praca marzeń: Zostań elfem w Laponii!


Strona Lapland Safari ogłosiła, że poszukuje elfów na sezon świąteczny. Miejsce pracy też jest niezwykłe - Biegun Północny. Pomyślcie, jak taka posada wyróżni się później w CV!

Elfia praca jest odpowiedzialna i obejmuje wiele obowiązków, w tym bycie przewodnikiem dla odwiedzających oraz kierowanie ich do autobusów. Jaki zatem jest idealny kandydat na elfa? To osoba energetyczna i pozytywna. Elf powinien mówić po angielsku, a każdy dodatkowy język jest dodatkowym plusem. Oprócz tego mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Pracę można podjąć od listopada do stycznia 2019 r. Jeśli więc macie parę miesięcy wolnego i marzycie, by pomieszkać w Laponii jest to na pewno propozycja dla Was. Do wyboru są następujące miasta: Saariselka, Levi, Rovaniemi, Hetta, Olos oraz Yllas. Renifery, zorza i Św. Mikołaj już czekają!

Aplikuj o pracę elfa!

Jeśli nie uda się dostać tej pracy, zawsze możecie odwiedzić Św. Mikołaja. :)

Oferty do Laponii


Praca marzeń: Zostań elfem w Laponii!