Zostań właścicielem domu we Francji za jedyne... 13 Euro!

Oferta od , 10. kwi. 2019 15.27

Dom o wielkości 450 m2 na 7 hektarach ziemi, basen, 8 sypialni, stadnina, staw i to wszystko za... 13 euro! To nie żart. Właśnie za tyle można nabyć dom w południowej Francji w Cénac-et-Saint-Julien. Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez właścicieli domu i odpowiedzieć w nim na kilka pytań.

Zostań właścicielem domu we Francji za jedyne... 13 Euro!  - 4

Zostań właścicielem domu we Francji za jedyne... 13 Euro!  - 2

Żeby wygrać należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 13 euro, odpowiedzieć na 2 pytania i ocenić wartość trzech prezentowanych przez właścicieli obiektów. Właściciele wybiorą odpowiedź, która im się najbardziej spodoba.

Skąd pomysł na taki konkurs? Para właścicieli wkrótce przechodzi na emeryturę i chciała oryginalnie sprzedać ten dom, jednak opłaty agencji pośredniczących w sprzedaży były zbyt wysokie. Stąd narodził się pomysł na konkurs. Wystartował on 1. kwietnia i do tej pory zgłosiło się już ponad 1500 chętnych z Francji, ale także Kanady, Belgii i Wielkiej Brytanii. Jednak, żeby również właścicielom konkurs się opłacił, musi wziąć w nim udział conajmniej 150.000 osób. Konkurs potrwa do końca roku, możliwe jednak jest jego przedłużenie do maja 2020 r.

Chcielibyście tam zamieszkać? Wysyłajcie zgłoszenia!

Wygraj dom za 13 euro!

Wyjedź do Francji z tymi ofertami!


Jeśli lubicie noclegi w wyjątkowych miejscach, koniecznie poznajcie te niezwykłe noclegi na Islandii:

Zostań właścicielem domu we Francji za jedyne... 13 Euro!

Zostań właścicielem domu we Francji za jedyne... 13 Euro!