Rózne

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii

Oferta od , 21. sie. 2020 16.45

Około dwóch godzin jazdy od Oslo (i 20 minut od granicy ze Szwecją), położone głęboko w norweskim lesie Finnskogen, można znaleźć nowatorskie kabiny noclegowe. Domki PAN Treetop są osadzone na wysokich palach wśród koron drzew, doskonale wtapiając się w otaczającą dzicz.

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 14

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 12

Wokół wysoko położonych kabin znajduje się pachnący las sosnowy, w którym od czasu do czasu można dostrzec jelenie. W pobliżu jest także jezioro, więc gdy gości najdzie chętka na kąpiel lub wycieczkę łódką, mogą skorzystać z tej możliwości.

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 10

Trójkątne architektoniczne domki zbudowane są z matowej czarnej stali. Do tego kabiny są oświetlone naturalnym światłem i prowadzą do nich dołączone spiralne schody. (Artykuły o domkach pojawiły się w takich czasopismach jak Vogue i Esquire, designerom wpadły w oko już jakiś czas temu!)

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 8

Domki są wykończone w bardzo wysokim standardzie, zgodnie z typowym skandynawskim stylem, wnętrze jest z drewna sosnowego i świerkowego. Łącznie mogą pomieścić 6 osób (1 łóżko podwójne i 4 łóżka pojedyncze).

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 6

W domkach znajduje się oddzielna część wypoczynkowa ze składanym stołem i aneksem kuchennym, w środku jest także łazienka.

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 4

Dodatkowo kabiny wyposażone są w piece opalane drewnem i ogrzewanie podłogowe, dzięki czemu podczas pobytu goście mogą czuć się tutaj komfortowo (wraz z niezbędnym WiFi i ekspresem do kawy).

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii - 2

Ceny za nocleg zaczynają się od 3900 NOK (ok. 1626 PLN). Pobyt jest zarezerwowany na wyłączność. Ceny zmieniają się w zależności od pory roku i dnia tygodnia.

Rezerwuj kabinę wśród drzew


A co byście powiedzieli na takie noclegi na drzewach?

Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii


Zupełnie inny domek wśród drzew - designerska kabina w Norwegii