Hotele

4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem!

Oferta od , 16. kwi. 2015 16.30

Piękne, zielone Beskidy, malownicza Krynica Zdrój oraz Was dwoje z kieliszkiem wina na tarasie w piękny, letni wieczór. Znaleźliśmy dla Was bardzo dobrą ofertę pobytu w 4* hotelu w Krynicy za 239 PLN od osoby za 3 dni! Dużo terminów od 18 kwietnia do 30 sierpnia. To idealny pomysł na romantyczny weekend we dwoje!

W pakiecie 2 noclegi w 4* Hotelu Pegaz (3,5/5 wg Tripadvisor) wraz z codziennymi śniadaniami i obiadokolacjami, dostęp do basenu, sauny, jacuzzi oraz łaźni parowej, bezpłatny parking oraz wi-fi w pokojach. Dzieci do lat 4 pobyt zapewniony mają gratis. Goście korzystać mogą również z jacuzzi na tarasie!

Ofertę rezerwujemy w portalu Triverna lub klikając w poniższe zdjęcie, na którym przedstawiliśmy przykładową rezerwację na przełomie lipca i sierpnia.

4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem! - 8

Będąc w Krynicy warto wybrać się na spacer po tutejszych, łagodnych wzgórzach. Koniecznie powinno się odwiedzić Stary Dom Zdrojowy oraz przepiękne Muzeum Zabawek. Krynica ma do zaoferowania również liczne, bardzo dobre restauracje. Pozostałe atrakcje znajdziecie na Tripadvisor.

Szczegóły oferty:

  • 2 noce w 4* Hotelu Pegaz
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • dostęp do basenu, sauny, łaźni parowej oraz jacuzzi
  • parking oraz wi-fi
  • termin: wybrane daty od 18/04 do 30/08/2015 - pobyt modyfikować możecie ze względu na dostępność pakietów

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby oraz modyfikować terminy. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem! - 4
4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem! - 2
4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem!

4* Hotel w Beskidach za 239 PLN na 3 dni z wyżywieniem!