5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os!

Oferta od , 21. sty. 2019 11.18

Podobno Blue Monday, który przypada dzisiaj to najsmutniejszy dzień w roku… No cóż, całe szczęście są takie promocje jak ta, którą udało nam się wyszukać dla was na dzisiaj. Tylko do jutra (wtorek, godz. 23:59) macie możliwość zarezerwować w naprawdę atrakcyjnych cenach pobyty w luksusowym, rodzinnym 4* Hotelu Szlak Bursztynowy, położonym 150 metrów od brzegu Bałtyku!

Naprawdę jest w czym wybierać. Warto zwrócić uwagę na pakiet „Aktywna wiosna nad morzem + AQUAPARK”. W pakiecie znakomite wyżywienie HB, możliwość wypożyczenia rowerów (hotel przy znanym szlaku R-10). Jeśli rezerwujecie pobyt na min. 5 dni otrzymacie wejściówki do aquaparku dla całej rodziny! Jeśli wybierzecie się tam w marcu od niedzieli do piątku to za cały pobyt dla 2 osób zapłacicie tylko 995 PLN. Dzieci do 4 lat gratis, a starsze 50% taniej. Jeśli zestawicie te ceny z poziomem i jakością Hotelu Szlak Bursztynowy to oferta jest naprawdę piracka!

Nie gorzej wygląda oferta Wielkanoc 2019 First Minut. Tutaj mamy dwie łączące się promocje: First Minute oraz dzisiejszą Blue Monday. Ceny są niższe w sumie o około 38%. W pakiecie znów znakomite wyżywienie HB, bogata oferta zajęć animacyjnych dla dzieci, koszyczki wielkanocne oraz uroczyste śniadanie wielkanocne w sali balowej hotelu.

Promocja Blue Monday obejmuje również oferty Weekend majowy nad morzem First Minute oraz Wakacje 2019 First Minute tańsze o 25-38%. Dzieci również 50% taniej!

Jeśli szukacie prawdziwych okazji to pamiętajcie, że najkorzystniejsze terminy to te poza wakacjami i długimi weekendami np. marcowe czy kwietniowe. Nie ma to jak wyrwać się na śródroczny, tygodniowy urlop – cała plaża dla was gwarantowana ;-)

Aha, jeśli ktoś ze spóźnialskich szuka jeszcze ofert na ferie to polecamy pakiet „Ferie zimowe nad morzem + AQUAPARK”. Co prawda ciężko już znaleźć wolny termin, ale może się uda – oferta animacyjna dla dzieci to kilkadziesiąt pozycji.

Spieszcie się - w ubiegłym roku pod koniec marca w hotelu wyprzedane były niemal wszystkie wakacyjne i majówkowe terminy, a promocja Blue Monday trwa tylko do jutra!

od
117,46
os

5 dni z Aquaparkiem w 4* hotelu SPA Termin: 9. lut. 2019 - 31. sty. 2020

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • min. 2 noce w 4* hotelu Szlak Bursztynowy w nadmorskim kurorcie Jarosławiec
 • wyżywienie: HB - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu ze stacją gotowania na żywo
 • w okresie maj-wrzesień Grillowanie Premium z Szefem Kuchni, liczne animacje dla dzieci
 • w okresie ferii zimowych: kilkadziesiąt aktywności, animacji i atrakcji dla dzieci i całej rodziny (szczegóły na stronie oferty)
 • grzane wino z przyprawami zimowymi i rozgrzewający napój zimowy dla dzieci w okresie całych ferii zimowych (!)

Ponadto:

 • nielimitowane korzystanie ze strefy wellness: tężnia solna, leżanki, barek z napojami, sauna fińska, sauna bursztynowa, strefa relaksu, strefa cardio
 • bezpłatne wypożyczenie leżaków i parawanów
 • bezpłatne wypożyczenie kijków nordic walking
 • WiFi w pokoju
 • W ofertach Wakacje 2019, Majówka, Wielkanoc i Wiosna dzieci 50% taniej, a do 4 lat gratis. W ofercie Ferie zimowe nad morzem 2 dzieci do 11 rż. bezpłatnie.
 • terminy od dziś do 1 września 2019

HOTEL

4* hotel Szlak Bursztynowy (4/5 w Tripadvisor) to nowy, luksusowy, butikowy obiekt zlokalizowany 150m od plaży, przy 200-letniej latarni morskiej. Posiada 35 komfortowych pokoi, a niemal połowa to pokoje o podwyższonym standardzie i apartamenty. Inspiracją wnętrz były najlepsze tradycje architektoniczne Pomorza, a wykonaniem zajęli się miejscowi rzemieślnicy. W każdym pokoju znajdziecie: łazienkę z podgrzewaną podłogą i nieparującym lustrem, drewniane meble, suszarkę, sejf, lodówkę, TV LCD, ręczniki i luksusowe, bursztynowe kosmetyki marki Succinite. W apartamentach w cenę wliczone jest codzienne uzupełnienie minibaru (alkohol, napoje, słodycze premium, przekąski)!

W hotelu znajduje się restauracja Morskie Opowieści – jeden z najlepszych lokali w Polsce wg elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants. Hotel szczyci się własnym, całorocznym, ekologicznym gospodarstwem rolnym, z którego pochodzi.

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 18

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 16

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 14

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 12

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 10

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 8

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 6

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 4

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os! - 2

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os!

5 dni z Aquaparkiem w 4* luksusowym hotelu SPA 150m od morza za 498 PLN/os!