Hotele
za 20zł os

Noclegi w hotelach ibis Budget w Katowicach za rewelacyjne 20 PLN/os!!!

Oferta od , 9. wrz. 2019 14.15

Powraca świetna oferta od hoteli sieci AccorHotels!! Szybko rezerwujcie i spędźcie miło czas w Katowicach. Odwiedziny u rodziny? Wyjazd służbowy? Wczesny lot z Pyrzowic?

Ekonomiczne hotele sieci AccorHotels - ibis Budget ponownie udostępniły noclegi za rewelacyjne 39 PLN za noc w pokoju dwuosobowym, czyli 20 PLN za osobę za noc!!!

Noclegi w najniższych cenach znajdziecie w bardzo wielu terminach od stycznia do czerwca 2020. Poniżej przykładowe rezerwacje.


za
20zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 28. paź. 2019 - 1. lip. 2020NOCLEGI

Hotele ibis Budget są najtańszymi hotelami należącymi do grupy AccorHotels. Na wyposażeniu każdego pokoju znajdziecie łóżko, każdy pokój posiada również łazienkę. No i kosztuje 39 PLN za noc!

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w bliższej i dalszej okolicy jest wypożyczenie samochodu. Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena za wypożyczenie samochodu. Konieczne będzie doliczenie kosztów paliwa. W przypadku wzięcia opcji bez pełnego ubezpieczenia wypożyczalnia zablokuje również na Waszej karcie kredytowej depozyt, który zwróci Wam po oddaniu samochodu.


Oferty miejskich wycieczek!


Noclegi w hotelach ibis Budget w Katowicach za rewelacyjne 20 PLN/os!!! - 4
Noclegi w hotelach ibis Budget w Katowicach za rewelacyjne 20 PLN/os!!! - 2
Noclegi w hotelach ibis Budget w Katowicach za rewelacyjne 20 PLN/os!!!

Noclegi w hotelach ibis Budget w Katowicach za rewelacyjne 20 PLN/os!!!