Hotele
za 143zł os

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy!

Oferta od , 3. lip. 2019 16.14

Świetnie oceniany hotel w super lokalizacji, śniadania i ta cena! Jak na Londyn to prawie za darmo! :D Spieszymy dostarczyć Wam informację o tanioszce w 3* hotelu Hampton By Hilton London Docklands :) Terminy na wakacje, na jesień, aż do stycznia.

A że napisaliśmy akurat dziś świeżutką listę tanich lotów do Londynu ze wszystkich polskich lotnisk - możecie naprawdę w niezłej cenie zorganizować wypad do zwykle dość drogiej stolicy Wielkiej Brytanii!

Biegusiem, bo nie wiadomo, jak długo utrzymają się te ceny noclegów :)

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • noclegi w pokoju 2-os w 3* hotelu Hampton By Hilton London Docklands
  • wyżywienie: BB - śniadania
  • WiFi
  • dojazd własny
  • terminy: od lipca 2019 do stycznia 2020

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości pobytu.


za
143zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 8. lip. 2019 - 27. sty. 2020


HOTEL

3* hotel Hampton By Hilton London Docklands (świetna ocena 4,5/5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi., TV LCD zestawem do parzenia kawy i herbaty. W każdym z nich znajduje się też łazienka z kabiną prysznicową. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. Na miejscu działa bar. Cena zakwaterowania obejmuje śniadanie z pyszną kawą. Na miejscu możecie też skorzystać z sali fitness. Hotel posiada też udogodnienia dla osób niepełnosprawnych ♿️

ZWIEDZANIE

W Londynie czeka na Was prawdziwa mnogość atrakcji. Koniecznie wybierzcie się do londyńskich wspaniałych muzeów (i to z darmowym wstępem!): British Museum, Victoria & Albert Museum, Muzeum Historii Naturalnej oraz fantastyczne Muzeum Nauki. Koniecznie trzeba też zobaczyć Big Bena, parlament oraz odwiedzić królową w Pałacu Buckingham. Na zakupy wyskoczcie na słynną Oxford Street. Imprezujcie w dzielnicy Soho. O wiele więcej atrakcji znajdziecie w serwisie TripAdvisor.

Dla fanów Harry'ego Pottera polecamy również wizytę w Warner Bros Studio Wizyta w magicznym Zakazanym Lesie ⚡ Harry'ego Pottera, a dla fanów Doktora Who: możliwość zobaczenia na żywo niebieskiej budki policyjnej TARDIS!POMYSŁY NA MIEJSKIE WYCIECZKIARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy! - 10

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy! - 8

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy! - 6

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy! - 4

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy! - 2

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy!

ARRR! Taniutkie noclegi w Hiltonie w Londynie! ⚡️ 143 PLN/os za noc ze śniadaniem, również na weekendy!