WakacyjniPiraci Podróże w pirackich cenach!

Login

"Bałtyckie Malediwy" - domki na wodzie na wyspie Rugii dla grupy: od 161 PLN/os za noc!

"Bałtyckie Malediwy" - domki na wodzie na wyspie Rugii dla grupy: od 161 PLN/os za noc!

Malediwy za drogie i za długo się leci, ale chcielibyście się przespać w bajkowych domkach na wodzie? To możliwe na pięknej bałtyckiej wyspie Rugii!

Znaleźliśmy dla Was świetnie oceniane (aż 9/10 booking! i doskonałe 5/5 i Certyfikat Jakości na Tripadvisor!) domki na wodzie, na palach, a nawet na lądzie - wszystko w obiekcie o dźwięcznej nazwie Im-Jaich Wasserferienwelt. Na miejscu oprócz domków dla 2 - 6 osób czeka na Was też bezpłatny parking i świetna restauracja. Wolne terminy znaleźliśmy od czerwca do września.

od
161
os

Domki na wodzie Termin: 12. cze. 2018 - 30. wrz. 2018

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • nocleg w apartamentach w obiekcie Im-Jaich Wasserferienwelt w nadmorskiej miejscowości Lauterbach
 • WiFi
 • parking
 • dostępne terminy: od czerwca do września - terminy znajdziecie w kalendarzu po przejściu do oferty

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 6 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

  NOCLEGI

  Im-Jaich Wasserferienwelt to przytulne apartamenty obok portu Lauterbach na wybrzeżu wyspy Rugii. Apartamenty oferują zakwaterowanie z kuchnią, niektóre apartamenty zbudowano na wodzie, pozostałe leżą na lądzie. Lokalna restauracja serwuje sezonowe specjały i oferuje Wam taras nad wodą. W obiekcie znajdziecie parking i plac zabaw dla dzieci, maluchy mogą też bezpłatnie skorzystać z dziecięcego łóżeczka. W położonym tuż obok porcie zaczynają się liczne trasy prowadzące przez malownicze okolice do rezerwatu biosfery Südost-Rügen.


  Czytaj też: Dobre hotele w Polsce!


  Co myślisz?