Hotele
od 375zł os

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os!

Oferta od , 16. wrz. 2018 8.41

Bawili się tutaj znamienici goście: pruski król Fryderyk Wilhelm III i rosyjski car Aleksander I. Drzwi zostały zaprojektowane przez guru secesji - Alfonsa Muchę, a rozległy park otaczający zamek uważany jest za najpiękniejszy w Kotlinie Kłodzkiej.

W serwisie Travelist macie możliwość zarezerwowania rodzinnego pobytu podczas zimowych ferii w 4* hotelu "Zamek na Skale" (ocena 3.5/5 według Tripadvisor) już za 375 PLN/os za 7 nocy dla 4-osobowej rodziny (2 dorosłych + 2 dzieci) W pakiecie śniadania i obiadokolacje, dostęp do wellness, oraz bezpłatny internet Wi-Fi!

Jeśli chcecie wybrać się w innym terminie niż zimowe ferie, sprawdźcie koniecznie inne propozycję pakietów oferowanych przez Travelist w tym hotelu.

od
375zł
os

Wypoczynek w Zamku Termin: 18. wrz. 2018 - 30. maj. 2019

 • Szczegóły

  Aby zobaczyć więcej fotek hotelu, przejrzeć dostępne terminy i dokonać rezerwacji kliknij w poniższy obrazek pokazujący przykładową rezerwację lub zielony przycisk Przejdź do oferty

  Przykładowa rezerwacja dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci na 7 nocy

  Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os! - 10


SZCZEGÓŁY OFERTY

 • 7 noclegów w 4* obiekcie "Zamek na Skale "
 • 2 dzieci GRATIS: 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 do lat 4 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)
 • wyżywienie HB - śniadania i obiadokolacje
 • WiFi
 • nielimitowany wstęp do strefy wellness (basen, jucuzzi, łaźnia parowa)
 • 10% zniżki do wykorzystania na zabiegi SPA
 • terminy: od 16 września do 30 maja 2019 - kalendarz po przejściu do oferty

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o przykładową ofertę 2 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

NOCLEGI

Choć nazwa „Zamek na Skale” mogłaby sugerować ponurą warownię zlokalizowaną gdzieś na niedostępnej górze, trzebieszowicka rezydencja nie ma z tą wizją wiele wspólnego. To raczej luksusowy magnacki pałac, położony na niewielkiej, skalistej skarpie nad wartkim nurtem Białej Lądeckiej i otoczony rozległym, malowniczym parkiem. Jego historia sięga przełomu XVI i XVII wieku, później jednak był wielokrotnie przebudowywany pod okiem kolejnych właścicieli, wśród których znalazły się rody wywodzące m.in. z Prus, Francji czy Walii. Dzięki temu dziś można cieszyć oczy elementami najróżniejszych stylów architektonicznych, a renesansowe krużganki zgodnie sąsiadują z secesyjnymi dekoracjami, jak choćby wspaniałe drewniane drzwi zaprojektowane przez samego Alfonsa Muchę.

Wypoczynek w zamku nie będzie pełny bez prawdziwie królewskiego relaksu w centrum spa, które nie przypadkiem zostało uznane za najlepszy ośrodek odnowy biologicznej w Polsce w kategorii „SPA w plenerze” w prestiżowym konkursie wSPAniałe SPA. Ale to nie wszystkie atrakcje, które czekają na gości na miejscu. Sprawdź, co znajdziesz w zamkowych murach:

 • Strefa wellness – basen, jacuzzi, łaźnia parowa
 • 7 gabinetów spa – ekskluzywne rytuały na ciało, zabiegi pielęgnacyjne, zabiegi BIO, masaże z różnych stron świata, hydroterapia, modelowanie sylwetki, romantyczne zabiegi dla dwojga i dużo więcej
 • Sala gier z bilardem, piłkarzykami i ping pongiem
 • Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os! - 8

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os! - 6

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os! - 4

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os! - 2

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os!


Czytaj też:
Więcej dobrych hoteli w Polsce!

Ferie: Tydzień z wyżywieniem w Sudetach w 4* hotelu dla 4-osobowej rodziny od 375 PLN/os!