Hotele
od 165zł os

Festiwal Świateł Light Move Festival w Łodzi! Noclegi na weekend od 165 PLN/os/2 noce!

Oferta od , 8. wrz. 2019 13.25

Nasz własny polski Festiwal Świateł i to już wkrótce! Wybierzcie się do Łodzi na trwający w dniach 27 - 29 września Light Move Festival! To już 9 edycja, impresje z poprzednich znajdziecie w galerii poniżej.

Znaleźliśmy dla Was noclegi w dobrych cenach i lokalizacji - w centrum miasta, byście nie musieli przemieszczać się zbyt długo, by obejrzeć festiwalowe iluminacje, instalacje i atrakcje. Poniżej opcje budżetowe i luksusowe dla dwojga oraz propozycje dla 4-osobowej grupy czy rodziny:


od
165zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 27. wrz. 2019 - 29. wrz. 2019NOCLEGI

Wszystkie proponowane przez nas noclegi znajdują się blisko centrum Łodzi, wszystkie mają dobre oceny poprzednich gości. Pokrótce:
FESTIWAL ŚWIATEŁ LIGHT MOVE FESTIVAL

To największy w Polsce festiwal światła! Już po raz 9 LMF podświetla kolorowymi iluminacjami kilkadziesiąt zabytkowych kamienic w centrum Łodzi, wyświetlane są mappingi 2D/3D (animacje dostosowane do architektonicznych detali budynku), można oglądać wielkoformatowe projekcje i instalacje świetlne w parkach miejskich, uliczkach i pasażach. Światła świetnie komponują się z industrialną architekturą Łodzi!POMYSŁY NA CITY BREAKIFestiwal Świateł Light Move Festival w Łodzi! Noclegi na weekend od 165 PLN/os/2 noce!