Hotele

Jacht + sauna, chatka, domki + basen: długi weekend sierpniowy nad morzem dla 4 od 232 PLN/os!

Oferta od , 2. sie. 2019 12.37

Długi weekend sierpniowy pasem, a Wy wciąż bez planu? To może nad morze? Znaleźliśmy dla Was trochę niezwykłych noclegów nad polskim Bałtykiem na weekend 15 - 18 sierpnia. Jeśli chcecie przyjechać wcześniej lub wyjechać później - nie ma problemu! Poniżej znajdziecie też link do całej masy ofert nad morzem, również całkiem normalnych ;) Zobaczcie, co przygotowaliśmy i pakujcie przyjaciół lub piraciątka:

: Jacht + sauna
: Kolorowy domek + basen
: Chłopska chatka + konie, owce i kury
15. sie. 2019 - 18. sie. 2019
Świetne oceny gości
WIĘCEJ OBIEKTÓW NAD MORZEM

Więcej obiektów tego typu znajdziecie TUTAJ

SZCZEGÓŁY OFERTY

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o przykładową ofertę 3 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu.


NOCLEGI

  • jacht w miejscowości Kamień Pomorski - będziecie spać na najprawdziwszej łodzi u Supergospodyni! Na miejscu 2 sypialnie i wyposażona kuchnia, gospodarzy możecie zapytać o wypożyczenie rowerów i fińską saunę i rejs waszym jachtem. Sąsiedzi? Otaczająca natura!
  • kolorowy domek w miejscowości Jarosławiec-Jezierzany - kolorowy wypoczynek dla całej rodziny! Domki o powierzchni 54m2 są w pełni wyposażone, na miejscu znajdziecie również rowery, boisko do siatkówki plażowej, badminton, plac zabaw, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina i basen.
  • chłopska chatka w miejscowości Brzozowo - to prawdziwe gospodarstwo rolne, a na nim konie, owce i kury, w okolicy lasy i pola. Do morza trzeba dojechać 20 km, ale na miejscu atrakcji nie zabraknie! Będziecie spać w drewnianym domku, do Waszej dyspozycji równie duża, wyposażona kuchnia i salon kominkowy, tarasy, wiaty do grillowania, miejsce na ognisko.Więcej pomysłów na długi weekend sierpniowy
Chatka:


Kolorowe domki:


Jacht:

Jacht + sauna, chatka, domki + basen: długi weekend sierpniowy nad morzem dla 4 od 232 PLN/os!