Hotele
od 205zł os

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os!

Oferta od , 14. wrz. 2019 12.48

Bawili się tutaj znamienici goście - pruski król Fryderyk Wilhelm III i rosyjski car Aleksander I. Jedne z drzwi zostały zaprojektowane przez guru secesji - Alfonsa Muchę, a rozległy park otaczający zamek uważany jest za najpiękniejszy w Kotlinie Kłodzkiej.

W serwisie Travelist macie możliwość zarezerwowania wyjątkowego pobytu na weekend w 4* hotelu Zamek na Skale w Lądku-Zdroju (ocena 3.5/5 według Tripadvisor) od 205 PLN/os za 2 noce. Możecie oczywiście zabrać ze sobą swoje pociechy. Pobyt dziecka do 4 lat gratis!

W pakiecie: śniadania i obiadokolacje, dostęp do basenu, łaźni parowej i jacuzzi, zniżki na zabiegi w spa, codzienny koncert wieczorem i spektakl videomapping – „Światło Historii” oraz bezpłatny internet Wi-Fi

Terminy w dobrych cenach są dostępne od dziś aż do marca 2020, w tym na weekendy i ferie zimowe. Wybierając dłuższe pobyty, na 3 lub 5 nocy, zapłacicie jeszcze mniej za noc. Szczegóły znajdziecie na stronie Travelist.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

 • 2 noclegi w 4* obiekcie "Zamek na Skale "
 • dziecko do lat 4 na łóżku z rodzicami gratis (bez świadczeń)
 • wyżywienie HB - śniadania i obiadokolacje
 • nielimitowany wstęp do strefy wellness (basen, jucuzzi, łaźnia parowa)
 • codziennie: wieczorny koncert muzyczny w wykonaniu profesjonalnych artystów oraz spektakl videomapping – „Światło Historii”
 • 10% zniżki do wykorzystania na zabiegi SPA
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • możliwość przyjazdu z pupilem – 50 zł/doba
 • terminy od dziś do końca marca 2020 - kalendarz po przejściu do oferty

od
205zł
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 14. paź. 2019 - 31. mar. 2020

 • Szczegóły

  Aby zapoznać się ze szczegółami i zarezerwować ofertę kliknij w poniższe grafiki lub zielony przycisk REZERWUJ OFERTĘ!

  Najtańsza rezerwacja dla 2 osób - weekend w marcu (2 noce)

  Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 16  Przykładowa rezerwacja dla 2 osób na wrześniowy weekend (2 noce)

  Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 14  Przykładowa rezerwacja dla 2 osób w styczniu (5 nocy)

  Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 12  Przykładowa rezerwacja na ferie zimowe dla rodziny 2+1 (7 nocy)

  Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 10


NOCLEGI

Choć nazwa „Zamek na Skale” mogłaby sugerować ponurą warownię zlokalizowaną gdzieś na niedostępnej górze, trzebieszowicka rezydencja nie ma z tą wizją nic wspólnego. Jest to luksusowy magnacki pałac położony na niewielkiej, skalistej skarpie nad wartkim nurtem Białej Lądeckiej i otoczony rozległym, malowniczym parkiem. Obiekt został uhonorowany licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Złotym Godłem Quality International, i pierwszym miejscem w konkursie wSPAniałe SPA. Historia zamku sięga przełomu XVI i XVII wieku, później był wielokrotnie przebudowywany pod okiem kolejnych właścicieli, wśród których znalazły się rody wywodzące m.in. z Prus, Francji czy Walii. Dzięki temu dziś można cieszyć oczy elementami najróżniejszych stylów architektonicznych, a renesansowe krużganki zgodnie sąsiadują z secesyjnymi dekoracjami, jak choćby wspaniałe drewniane drzwi zaprojektowane przez samego Alfonsa Muchę.

Wypoczynek w zamku nie będzie pełny bez prawdziwie królewskiego relaksu w centrum spa, które nie przypadkiem zostało uznane za najlepszy ośrodek odnowy biologicznej w Polsce w kategorii „SPA w plenerze”. To nie wszystkie atrakcje, które czekają na gości na miejscu. Sprawdź, co znajdziesz w zamkowych murach:

 • Strefa wellness – basen, jacuzzi, łaźnia parowa
 • 7 gabinetów spa – ekskluzywne rytuały na ciało, zabiegi pielęgnacyjne, zabiegi BIO, masaże z różnych stron świata, hydroterapia, modelowanie sylwetki, romantyczne zabiegi dla dwojga i dużo więcej
 • Sala gier z bilardem, piłkarzykami i ping-pongiem
 • Wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 8

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 6

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 4

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os! - 2

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os!

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o przykładową ofertę 2 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


Czytaj też:
Więcej dobrych hoteli w Polsce!

Królewski przepych u stóp gór! Weekend w Sudetach w 4* zamku SPA z wyżywieniem od 205 PLN/os!