Hotele

Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN!

Oferta od , 31. mar. 2015 7.50

Królewskie łoże, królewski posiłek i porośnięte dziewiczymi lasami włości. Poczuj się jak w bajce. W portalu Triverna znaleźliśmy dla Was ciekawą propozycję na majówkę - Hotel Królewski w Janowie Lubelskim. Za noc w tym luksusowym obiekcie zapłacicie jedynie 85,5 PLN od osoby! 

W tytułowym pakiecie 1 noc w wysoko ocenianym Hotelu Królewskim (4/5 wg Tripadvisor) wraz z codziennymi śniadaniami i darmowym parkingiem. Dostępnych jest sporo terminów od 30 marca aż do 30 września z wyłączeniem wszystkich sobót. Możliwe są oczywiście rezerwacje kilkudniowe. 

Pakiet zarezerwować można na stronie Triverna lub klikając w poniższe zdjęcie, gdzie prezentujemy przykładową rezerwację w terminie majówkowym. 

Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN! - 8

Hotel otoczony jest malowniczymi lasami janowskimi, które są częścią największego polskiego kompleksu leśnego. To idealne miejsce na relaksujące spacery, piesze i rowerowe wędrówki czy konne przejażdżki. Niedaleko znajduje się również Zalew Janowski. Atrakcje Janowa oraz całej jego okolicy znajdziecie na Tripadvisor.

Dla tych, którzy przy okazji pobytu w Janowie chcą odwiedzić stolicę województwa - Lublin, znaleźliśmy ciekawą opcję urozmaicenia pobytu:


Szczegóły oferty:

  • 2 noce w Hotelu Królewskim
  • darmowy parking
  • wyżywienie: śniadania
  • termin: wybrane terminy od 30/03 do 30/09/2015 - daty modyfikować można ze względu na dostępność pakietów
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport.

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN! - 4
Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN! - 2
Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN!

Królewski wypoczynek na majówkę od 86 PLN!