Hotele

Majówka w Polsce od 199 PLN!

Oferta od , 23. kwi. 2015 13.15


AKTUALIZACJA z dnia 24 kwietnia 2015:

Wyprzedały się już najtańsze pakiety na majówkę w Hotelu Elbląg. W cenie 199 PLN wciąż dostępne są inne terminy, np. weekend tuż po Bożym Ciele - 5-7 czerwca. Majówka za 379 PLN. Pozostałe hotele wciąż w bardzo atrakcyjnych cenach!


ORYGINALNY POST z dnia 23 kwietnia 2015:

Jeśli jeszcze ktoś nie zaplanował sobie weekendu majowego, podsuwamy kilka pomysłów! Znaleźliśmy dla Was propozycje pobytów w Polsce, a ceny zaczynają się już od 199 PLN!

Mamy dla Was oferty z Warmii, Mazowsza, Gór Świętokrzyskich i Tatr - mieszkańcy każdej części Polski mogą znaleźć coś dla siebie!


4* Hotel Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie. 4,5/5 wg Tripadvisor.

CENA: 199 PLN od osoby za 2 noce!

W pakiecie 2 noclegi w pokoju Premium, śniadania z kawą, nieograniczony dostęp do strefy wellness: basenu, strefy saun, jacuzzi, sali fitness, Nieograniczony wstęp do wszystkich hotelowych stref rozrywki i rekreacji rodzinnej, możliwość rozszerzenia pakietu do wersji "Just Love Me" z dodatkowymi atrakcjami.

Hotel usytuowany jest w centrum Starówki w Elblągu. Hotel znajduje się w zabytkowym budynku: XVII-wiecznym Domu Królewskim, gdzie przed wiekami bywał Władysław IV, Karol Gustaw, a także Fryderyk Wielki. W pobliżu zlokalizowane są między innymi Katedra Św. Mikołaja, Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Centrum Sztuki Galeria EL.

Atrakcje oraz restauracje Elbląga znajdziecie na Tripadvisor.

Ofertę rezerwujemy na stronie Travelbird lub klikając w poniższe zdjęcie.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 14


3* Hotel 500, Zegrze, Mazowieckie. 3,5/5 wg Tripadvisor.

CENA: 209 PLN od osoby za 2 noce!

W pakiecie 2 noclegi, codzienne śniadania, obiadokolacje, dostęp do sauny, parking oraz dostęp do wi-fi. Dzieci do lat 12 gratis.

Hotel 500 to nowoczesny obiekt charakteryzujący się doskonałą atmosferą i dogodną lokalizacją. Do Warszawy łatwo dojechać w około 30 minut, jednak cały zgiełk stolicy wydaje się być tu nieobecny. Obiekt znajduje się nad samym brzegiem malowniczego Jeziora Zegrzyńskiego.

Ofertę rezerwujemy na stronie Travelbird lub klikając w poniższe zdjęcie.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 12


3* Hotel Senator, Starachowice, Świętokrzyskie. 4/5 wg Tripadvisor.

CENA: 239 PLN od osoby za 2 noce!

W pakiecie 2 noclegi, codzienne śniadania i obiadokolacje, nielimitowany wstęp do centrum termalnego, wstęp na piątkowe i sobotnie imprezy w klubie Chillout, nielimitowany wstęp do sali zabaw Kuleczkowo. bezpłatny parking, dostęp do internetu. Dzieci do lat 3 gratis.

Starachowice są położone wśród rozległych borów i lasów - pozostałości puszczy Świętokrzyskiej. Miasto znajduje się na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego, w dolinie rzeki Kamiennej. Hotel Senator położony jest w centrum miasta w pobliżu parku miejskiego oraz Muzeum Przyrody i Techniki.

Atrakcje województwa Świętokrzyskiego znajdziecie na Tripadvisor.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 10Montenero Resort, Czarna Góra, Małopolskie. 3,5/5 wg Tripadvisor.

CENA: 249 PLN od osoby za 3 noce!

W pakiecie 3 noclegi, codzienne śniadania, dostęp do kortu tenisowego, możliwość wypożyczenia kijków nordic walking, dostęp do internetu, bezpłatny parking. Dzieci do lat 3 gratis.

Montenero Resort & SPA to nowy i nowoczesny obiekt hotelowy w Czarnej Górze koło Białki Tatrzańskiej. Latem w najbliższej okolicy spotkać można głównie pasące się krowy i owce. Goście zmęczeni miastem znajdą tutaj spokojną wiejską ciszę i przestrzeń.

Atrakcje i restauracje pobliskiej Białki Tatrzańskiej znajdziesz na Tripadvisor.

Ofertę zarezerwujemy na stronie Triverna lub klikając w poniższe zdjęcie.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 8


3* Hotel Czarny Potok, Zakopane, Małopolskie. 4/5 wg Tripadvisor.

CENA: 479 PLN od osoby za 3 noce!

W pakiecie 3 noclegi, codzienne śniadania, możliwość korzystania ze strefy wellness: basenu, jacuzzi, sauny fińskiej oraz sauny tureckiej, dostęp do internetu. Dzieci do lat 3 gratis.

Hotel*** Czarny Potok w Zakopanem to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek z dziećmi. Hotel jest doskonale położony w centrum Zakopanego. Zaledwie 5 minut dzieli go od ulicy Krupówki, a do Tatrzańskiego Parku Narodowego jest niewiele dalej.

Atrakcje i restauracje Zakopanego znajdziecie na Tripadvisor.

Ofertę rezerwujemy na stronie Triverna lub klikając w poniższe zdjęcie.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 6


Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Majówka w Polsce od 199 PLN! - 4
Majówka w Polsce od 199 PLN! - 2
Majówka w Polsce od 199 PLN!

Majówka w Polsce od 199 PLN!