Hotele

Weekend sierpniowy w Tropical Islands! 320 PLN/os: 2 dni zabawy + nocleg w namiocie + śniadanie!

Oferta od , 1. sie. 2019 14.35

Mokra i gorąca zabawa! 50 000 roślin, złoty piasek, Morze Południowe, Amazonia, 25°C, zjeżdżalnia, z której zjedziecie z prędkością do 70 km/godz! To wszystko w byłej hali produkcyjnej sterowców i zarazem największym samonośnym hangarze świata pod Berlinem. Wygląda, że lubicie Tropical Islands zaraz za naszą zachodnią granicą! W ramach oferty: 2 dni zabawy w wewnętrznym i zewnętrznym kompleksie basenów i zjeżdżalni, relaks w strefie saun i wellness (dodatkowo płatne), nocleg w namiocie na "tropikalnej plaży" pod kopułą, śniadanie, parking i WiFi. Wolne terminy przez cały rok!

2. sie. 2019 - 1. gru. 2019
Ze śniadaniem
Namiot na plaży
Ogromna strefa basenowa wewnątrz i na zewnątrz
50 tysięcy roślin ✼
SZCZEGÓŁY OFERTY

  • 2-dniowy wstęp do Tropical Islands (wstęp od 6.00 rano; zameldowanie od 16.00, wymeldowanie do 10.00)
  • nocleg w namiocie wewnątrz kopuły
  • wyżywienie: BB - śniadania formie bufetu, możliwość dopłaty do wyżywienia half board - 2 posiłki dziennie
  • parking
  • WiFi
  • dojazd własny
  • terminy znajdziecie w kalendarzu po przejściu do oferty

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości pobytu.TROPICAL ISLANDS

Aquapark Tropical Islands (4/5 Tripadvisor) stworzony został w i wokół ogromnej hali kilkadziesiąt km od polskiej granicy i jest największym tego typu obiektem w Europie. To nie tylko baseny, zjeżdżalnie i kompleks saun, to też żywe egzotyczne rośliny i ptaki, rajska laguna z wodospadem w otoczeniu skał czy nocleg w namiocie przy plaży albo w jednym z balijskich domków.
W skład kompleksu wchodzą: Strefa Tropikalna z basenami, lasem tropikalnym, laguną i klubem dla dzieci, Strefa Saun ze SPA i klubem fitness oraz od niedawna - Amazonia - nowa strefa na wolnym powietrzu z basenami, rzeką Whitewater River o długości ćwierć km i obiektami sportowymi.
W obiekcie znajdują się też restauracje, kawiarnie, pole do minigolfa. Możecie też polecieć tam balonem! Każdego wieczoru możecie skorzystać z programu rozrywkowego.
Więcej pomysłów na długi weekend sierpniowy
Weekend sierpniowy w Tropical Islands! 320 PLN/os: 2 dni zabawy + nocleg w namiocie + śniadanie!