Hotele
za 0zł os

Nocleg w regale z książkami! Niesamowity hostel z Japonii!

Oferta od , 26. mar. 2018 16.01

Jeśli jesteś molem książkowym i nie wyobrażasz sobie nie przeczytać choć kilku stron książki przed snem - ten nocleg jest właśnie dla Ciebie.

Japonia to kraj znany z niezwykłości. Zielone słodycze, fantazyjny design i oczywiście wiśnie. Do tego można znaleźć tam wiele niecodziennych noclegów. Jednym z nich jest właśnie Book and Bed Hostel w Tokio, a od niedawna również w Kyoto i na wyspie Fukuoka. W hostelu czeka na Was ponad 1700 książek w różnych językach, ustawionych w regałach lub... wiszących na suficie! Także żyrandole są zrobione z książek. A co najlepsze - noclegi są usytuowane w regałach z książkami! Czyż nie jest to książkowy raj?


Hostel posiada 52 łóżka w opcji standard i comfort. Do tego darmowy Internet, dzielona łazienka i toalety. I do tego mnóstwo miejsca na czytanie książek w lobby! Za opcję standard zapłacicie 4.800 jenów (ok. 163 PLN), comfort kosztuje 3.800 jenów (ok. 130 PLN) + podatek. Kapsułowe noclegi mają wymiary 2 lub 3 metrów kwadratowych, przytulnie urządzone na nocleg z książką.
Hostel leży w dzielnicy Ikebukuro, z której w ciągu dostaniecie się metrem do popularnych dzielnic Shinjuku i Shibuya. W pobliżu nie brakuje również restauracji, aptek i supermarketów. Nocleg w Book and Bed możecie zabukować u nas na stronie tutaj.


Nocleg w regale z książkami! Niesamowity hostel z Japonii! - 2
Have a book day! :)

Zabukuj Book and Bed!

Oferty do Japonii!

Nocleg w regale z książkami! Niesamowity hostel z Japonii!

Nocleg w regale z książkami! Niesamowity hostel z Japonii!