Hotele
od 145zł os

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os!

Oferta od , 3. lut. 2020 15.47

Opcja na majówkę, Walentynki czy każdy inny termin dla najprawdziwszych piratów: Wasza nadmorska kryjówka podczas poszukiwania skarbów!

Proponujemy Wam spędzenie długiego lub krótkiego weekendu, całego tygodnia albo Waszego specjalnego dnia w nadbałtyckim Pirackim Domku. Domek ma świetne oceny (4,7/5 Airbnb) i znajduje się w Sarbinowie. Na miejscu czeka na Was nie tylko sporo przestrzeni (idealnie do liczenia łupów), ale również atrakcje i udogodnienia dla Piraciątek oraz grill, parking i WiFi. Niedaleko stąd do plaży. Chata może pomieścić 6 Piratów i jest całoroczna (my proponujemy przykładowy termin na Walentynki lub majówkę). Można przywieźć czworonożnego futrzanego pirata!

SZCZEGÓŁY OFERTY

  • noclegi w 6-os Pirackim Domku w Sarbinowie
  • wyżywienie: we własnym zakresie (wyposażona kuchnia w domku i grill)
  • WiFi
  • parking
  • atrakcje dla dzieci
  • terminy: przez cały rok

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 3 noclegów dla 6 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


od
145zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 3. lut. 2020 - 3. lut. 2020


NOCLEGI

Domek jest stylizowany na chatę piracką. Chata ma 2 sypialnie z łóżkami małżeńskimi, aneks kuchenny, łazienkę i salon z 2-os kanapą. Chata znajduje się w spokojnej okolicy i jest doskonałym miejscem dla grup i rodzin z dziećmi. Na miejscu znajdziecie sporo atrakcji dla młodszych: trampolinę, plac zabaw, zabawki, pojazdy dla dzieci, dużą piaskownica / boisko do gry w siatkówkę plażową, huśtawkę, hamaki, ogród, stół z krzesłami dla grupy na powietrzu i grilla. Poniżej kilka fotek domku, więcej zdjęć po przejściu do oferty.Więcej nietypowych wycieczekWalentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os! - 10

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os! - 8

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os! - 6

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os! - 4

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os! - 2

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os!

Walentynki, majówka lub Sylwester po piracku! Mega chatka nad morzem od 145 PLN/os!