Hotele

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!!

Oferta od , 2. wrz. 2015 22.33

Usiądź w wygodnym fotelu, wsłuchaj w spokojny szum morza i trzymając w dłoni lampkę wina delektuj się doskonałym wypoczynkiem. Mamy dla Was wyjątkową propozycję - pobyt w pięknym i luksusowym Diune Resort by Zdrojowa za 310 PLN od osoby za 2 noce z pełnym wyżywieniem!

Istnieją dwie osobne oferty. Jedna na minimum 2 noce oraz druga na 5 nocy - dłuższy pobyt oznacza oczywiście niższą cenę. Przypominamy, że w okolicy 11 listopada trafia się nam długi weekend!

W ofercie 2 lub 5 noclegów w rewelacyjnym i bardzo wysoko ocenianym Diune Resort by Zdrojowa (4/5 Tripadvisor!) z codziennymi śniadaniami i obiadokolacjami, nielimitowanym dostępem do basenu, saun, jacuzzi i siłowni. Dzieci do lat 4 gratis!

Rezerwacji dokonać można w wybranych dniach od 2 września do 22 grudnia - terminy różnią się nieco w zależności od wybranej opcji (2- czy 5-dniowej).

Pakiet rezerwujemy na stronie Triverna lub klikając w poniższe zdjęcia.

OPCJA 2-DNIOWA od 310 PLN od osoby za 2 noce! W tej cenie pobyty od 1 listopada:

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!! - 10

OPCJA 5-DNIOWA od 750 PLN od osoby za 5 noce! W tej cenie pobyty od 1 listopada. Poniżej widok rezerwacji w okolicy długiego weekendu w listopadzie:

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!! - 8

Szczegóły oferty:

  • 2 lub 5 nocy w Diune Resort by Zdrojowa
  • codzienne śniadania i obiadokolacje
  • korzystanie z basenu, saun, jacuzzi i siłowni
  • internet wi-fi

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!! - 4
Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!! - 2
Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!!

Luksusowy weekend nad morzem od 310 PLN z wyżywieniem!!!