Hotele
za 426zł

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi!

Oferta od , 25. lis. 2015 16.30

To będzie przygoda! W nadbałtyckim Mielnie na jeziorze Jamno znajduje się mini-wioska drewnianych domków na wodzie. Domki mają nawet wifi i (na szczęście!) ogrzewanie! Niektórymi domkami można latem pływać po jeziorze, gdyż mają własny napęd (ciekawe, czy kiedy jezioro zamarza można się nimi również ślizgać...?) i pulpit sterowniczy wewnątrz. Pływające domki to unikat na skalę europejską! Dużo w nich szkła, dzięki czemu są jasne i dają możliwość obserwowania otaczającej natury i poczucie, że znajdujecie się wprost na jeziorze!

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 12

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 10

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 8

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 6

Domki posiadają: salonik z rozkładaną kanapą, stolikiem, krzesłami i TV z płaskim ekranem, patio ze świerku skandynawskiego od strony jeziora, wyposażony aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem elektrycznym, ekspresem do kawy i mikrofalówką oraz łazienkę z prysznicem, toaletą, ręcznikami i suszarką do włosów. Do Waszej dyspozycji jest sprzęt do grillowania, wspólny salon, bezpłatny parking i łódź motorowa, z której możecie, również bezpłatnie, korzystać. W cenie możecie też wypożyczyć rowery i pojeździć nimi po uroczej nadmorskiej okolicy. W pobliżu znajduje się też stadnina koni, więc na nudę na pewno nie będziecie mieć czasu! :)

"Wioska" leży 500 metrów od plaży nad Bałtykiem i otrzymała, co nie zaskakuje, bardzo dobrą ocenę gości 9,1/10!

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 4

Oto inne niezwykłe obiekty w Europie!

Szczegóły oferty:

  • 3 noce w 3-osobowym pływającym domku Deluxe
  • wyżywienie: we własnym zakresie (w domku aneks kuchenny)
  • termin: 30 grudnia 2015 do 2 stycznia 2016 - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki hoteli możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności domków. Możecie również zarezerwować domki na Boże Narodzenie ★ - są jeszcze dostępne!
Tytułowa cena za jedną osobę aktualna w oparciu o ofertę dla 3 osób.Aby dokonać rezerwacji wystarczy kliknąć w poniższy obrazem przedstawiający ofertę dla 3 osób na 3 noce: 30 grudnia 2015 do 2 stycznia 2016 lub przycisk "Przejdź do oferty".

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi! - 2

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi!

Pomysł na Sylwestra - domek na wodzie dla 3 osób! 426 PLN za 3 niezwykłe noclegi!