Hotele
od 69zł os

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os!

Oferta od , 8. paź. 2019 10.25

Jesienno-zimowa Praga w eleganckiej 4* oprawie? Jeśli szukacie pomysłu na krótki wypad do pięknej Pragi na przykład na jarmarki - oto oferta dla Was!

Ugości Was w dobrej cenie i bardzo dobrych warunkach 4* Plaza Prague Hotel blisko centrum miasta. Dostępne terminy znajdziecie od listopada do końca stycznia po przejściu do oferty. Najniższe ceny od niedzieli do czwartku.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 2 osób, a jej wysokość zależy od długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.


od
69zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 3. lis. 2019 - 1. lut. 2020HOTEL

4* Plaza Prague Hotel (4/5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) leży 3 minuty od dworca kolejowego i stacji metra/tramwaju i kilka minut jazdy metrem lub tramwajem od centrum miasta. W pokojach zapewniono klimatyzację, TV LCD sat, minibar i WiFi. Obiekt otrzymał odznaczenie Eco Label, które jest przyznawane hotelom przyjaznym środowisku. W hotelu znajduje się wypożyczalnia rowerów, kawiarnia, restauracja i płatny parking.


DOJAZD DO PRAGI

Do Pragi dolecicie tanio samolotem lub dojedziecie m. in. Flixbusem. A oto kilka przykładowych linków do lotów w terminie dostępności hotelu:


ZWIEDZANIE

Będąc w Pradze powinniście odwiedzić Most Karola, pospacerować uliczkami Starego Miasta. Warto również zobaczyć ZOO, Miejski Dom Reprezentacyjny. Nie można też zapomnieć o Zamku na Hradczanach. Wieczorem możecie skorzystać z bogatej oferty życia nocnego. Możecie też wybrać się na bezpłatny spacer z przewodnikiem.Pomysły na wycieczki po Europie!ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 14

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 12

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 10

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 8

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 6
ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 4

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os! - 2

ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os!


ARRR! Praga! Tani i elegancki 4* hotel ze śniadaniami od 69 PLN PLN/os!