Hotele
od 162zł os

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis!

Oferta od , 24. lut. 2020 18.40

Na Mazurach, nad morzem, na Dolnym Śląsku i Zakopanem już byliście i polskie hotele SPA macie w małym palcu? Wybierzcie się tym razem na piękną zieloną Litwę! W pobliżu polskiej granicy czeka na Was bardzo dobrze oceniany 3* hotel SPA De Lita w Druskiennikach.

W dodatku w świetnej cenie - w serwisie Triverna jest nieco taniej niż na innych stronach, a w cenie macie nie tylko śniadania, ale też obiady lub kolacje!

Terminy znajdziecie od dziś aż do końca wakacji, najniższe ceny od niedzieli do czwartku od lutego do maja, a w weekendy czy wakacje niewiele drożej. Korzystajcie!

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • min. 2 noclegi w 3* hotel SPA De Lita
 • wyżywienie: HB - śniadania i (do wyboru) obiady lub kolacje (wyboru wariantu można dokonać podczas zameldowania w hotelu)
 • 10% rabatu na atrakcje w aquaparku w Druskiennikach
 • parking
 • Wi-Fi
 • podatek VAT
 • doba hotelowa: 14:00 - 12:00
 • dziecko poniżej 4 lat na łóżku z rodzicami (ze świadczeniami, tylko w pokoju 2 osobowym) GRATIS
 • dostawka dla dziecka od 4 do 12 lat (ze świadczeniami) GRATIS
 • obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
 • terminy od dziś aż do końca sierpnia 2020 znajdziecie w kalendarzu po przejściu do oferty

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 2 noclegów dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu.


od
162zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 6. mar. 2020 - 31. sie. 2020


HOTEL


3* hotel SPA De Lita (4/5 Tripadvisor) leży kilka minut od zabytkowego centrum Druskiennik na Litwie.

Do Waszej dyspozycji oddaje komfortowe pokoje z prywatną łazienką, TV, WiFi, telefon. Część pokoi posiada klimatyzację, lodówkę oraz balkon.

Specjalnością hotelowej kuchni jest kuchnia europejska. Wnętrze ozdobione jest dużym akwarium z egzotycznymi rybami. Latem goście mogą też cieszyć się posiłkiem na przestronnym tarasie. W hotelu znajdziecie również studio SPA VACUNA, które w swojej ofercie posiada liczne rodzaje masaży, zabiegi wyszczuplające, odmładzające, czy wzmacniające.Czytaj też:
Więcej dobrych hoteli w Polsce!Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis! - 10

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis! - 8

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis! - 6

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis! - 4

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis! - 2

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis!

Prawie jak w Polsce: relaks w dobrym hotelu SPA na Litwie blisko granicy. 2 noce z wyżywieniem, terminy do końca wakacji, 2 dzieci gratis!