Hotele

Przy szumie oceanu! Tydzień all inclusive na Teneryfie we wrześniu za 2249 PLN/os!

Oferta od , 5. sie. 2019 14.30

Co powiecie na wrześniowy urlop na Kanarach? Lecimy na Teneryfę, gdzie będziecie mieli wszystko - ocean, piękne plaże, góry i all inclusive w dobrym hotelu!

przy plaży
basen
All Inclusive
4.5/5 wg TripAdvisor
Przykładowe opcje rezerwacji:


WYLOT Z KATOWIC

RODZINA 2+1

14 DNI


Terminy dostępne są od sierpnia do października - po przejściu do oferty wystarczy kliknąć "Data wylotu" i wybrać najdogodniejszą:
SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • przelot Katowice - Teneryfa - Katowice
  • 7 nocy w 4* hotelu Annapurna Tenerife
  • transfer z/na lotnisko
  • wyżywienie: all inclusive
  • ubezpieczenie
  • termin: 18 - 25 września - to tylko przykładowy termin

HOTEL

3* hotel Annapurna Tenerife (ex Alborada Beach Club) (ocena 3.5/5 wg TripAdvisor) położony jest przy plaży Las Galletas, ok. 10 km od lotniska. W pobliżu znajduje się centrum handlowe, restauracje i bary. Do dyspozycji gości jest basen ze słoną wodą, taras słoneczny, leżaki i parasole przy basenie, restauracja główna, snack bar oraz bar przy basenie. Hotel oferuje bogaty program dziennych i wieczornych animacji.
WIĘCEJ OFERT NA KANARYTytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Przy szumie oceanu! Tydzień all inclusive na Teneryfie we wrześniu za 2249 PLN/os!