Hotele

Piwny hotel-browar, piwne SPA i prywatna wanna z... piwem! Od 193 PLN/os za zakrapianą noc!

Oferta od , 2. mar. 2020 18.34

Praga + piwo to dość oczywiste połączenie. Ale piwny hotel w Pradze z wieloma pokojami, ale my prezentujemy ceny i terminy noclegów w pokoju z wanną, do której leje się bursztynowy trunek! Czegoś takiego na pewno jeszcze nie przeżyliście! A teraz jest okazja :) W dodatku w hotelu działa też mikro-browar i (oczywiście) piwne SPA! To co? Na zdrowie!

Ze śniadaniem
Prywatna piwna wanna w pokoju
W sercu Pragi
SZCZEGÓŁY OFERTY

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 1 noclegu dla 2 osób w pokoju 2-os, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu.


HOTEL

Zabytkowy 3* U Medvidku Brewery Hotel (4,5 Tripadvisor i Certyfikat Jakości!) mieści pochodzącą z 1466 roku i zarazem jedną z najstarszych restauracji w Pradze oraz słynny mikro-browar z pubem serwującym tradycyjne dania kuchni czeskiej oraz własne piwo. Na życzenie możecie zwiedzić browar, a po zameldowaniu się w hotelu będziecie mogli bezpłatnie napić się warzonego na miejscu piwa. Hotel dysponuje też tradycyjną halą piwną i ogrzewanym ogródkiem piwnym ze składanym dachem.

W hotelu możecie podziwiać renesansowe sufity ozdobione malowidłami. Macie tu do wyboru zabytkowe pokoje z odsłoniętymi belkami stropowymi, nowoczesne pokoje Superior z luksusową łazienką, a takżę Beer room wyposażony w wannę z 3 kranami (ciepłą i zimną wodą oraz kranem do piwa). Piwo wliczone jest w cenę zakwaterowania!

Hotel leży 200m od stacji metra, 300m od Teatru Narodowego, 500m od Rynku Staromiejskiego i 700m od Mostu Karola.
Czytaj też:
Dobre hotele w Polsce!
Piwny hotel-browar, piwne SPA i prywatna wanna z... piwem! Od 193 PLN/os za zakrapianą noc!