Hotele
od 800zł

Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!

Oferta od , 24. lis. 2015 19.33

Wiecie, że imprezy w Berlinie zaczynają się nieraz już rano i możecie tam skoczyć jeszcze przed pracą? To nie tylko stolica Niemiec, ale też imprez, hipsterów, curry wursta, wylęgarnia start-upów, świetne i niedrogie miejsce do życia dla freelancerów. Kusi ogromną masą atrakcji - sporo o nich pisaliśmy - spójrzcie:

Tym razem zapraszamy Was na Sylwestra! Impreza będzie... 2-kilometrowa! W dodatku program zaczyna się już 30 grudnia :) Tutaj znajdziecie szczegóły dot. zarówno wielkiej bezpłatnej imprezy z fajerwerkami pod Bramą brandenburską, jak i imprez w klubach, hotelach, restauracjach, knajpach, barach i innej maści przybytkach. Będzie się działo...! A jeśli w Nowy Rok będziecie jeszcze mieć siły - możecie skoczyć przykładowo na tradycyjny koncert muzyki klasycznej.

Przykładowe miejsca, gdzie możecie we dwójkę spędzić 3 proponowane przez nas noce (30 grudnia 2015 - 2 stycznia 2016) to:

Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!  - 6

Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!  - 4

Jeśli natomiast macie ochotę wybrać się do Berlina w więcej osób - możecie skorzystać z apartamentów Wimdu. Pamiętajcie o kodach rabatowych Wimdu!!

Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!  - 2
Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!


Przyjeżdżając do Berlina pamiętajcie też, czym to grozi: niejeden przyjechał na parę dni, a zakończyło się to przeprowadzką do tego miasta, które uwodzi swoim luzem, tolerancją, obfitością możliwości spędzania czasu i poznawania fascynujących ludzi z całego świata! :)

Jeśli Berlin to jednak nie to, czego szukacie na Sylwestra 2015 - tutaj (klik!) znajdziecie inne oferty na ostatnią noc roku.

Sylwester w Berlinie - 3 noce w mieście, które nie chodzi spać!