Hotele
za 300zł os

Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny!

Oferta od , 27. lis. 2017 18.44

Sylwester nadchodzi, tym razem w Beskidach!

W tej super ekonomicznej opcji macie 4 noclegi w ośrodku Halny (7,9/10 booking) w Krynicy Zdroju, śniadania, grill, a w pobliżu - wyciągi narciarskie. Przykładowy termin to 29 grudnia - 2 stycznia, ale oferta dostępna jest aż do końca wakacji 2018.

za
300zł
os

Sylwester w Beskidach Termin: 29. gru. 2017 - 2. sty. 2018

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • 4 noclegi w ośrodku Halny
 • wyżywienie: BB - śniadania
 • grill
 • parking
 • WiFi
 • dojazd własny
 • przykładowy termin: 29 grudnia - 2 stycznia, pakiety dostępne do końca lutego (daty w kalendarzu po przejściu do oferty)

  Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę 4 noclegów dla 2 osób niezależnie od wieku, a jej wysokość zależy od terminu i długości wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać.

  HOTEL

  Halny to komfortowy leży 3 km od stacji kolejki gondolowej Jaworzyna Krynicka. Do Waszej dyspozycji jest sprzęt do grillowania, przechowalnia sprzętu narciarskiego, WiFi, prywatny parking, ogród, pokój z łazienką i TV LCD, wspólny salon.


  Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny! - 6

  Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny! - 4

  Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny! - 2

  Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny!


  Czytaj też:
  Pomysły na zimę!


  Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

  Sylwester w Beskidach dla czworga: 300 PLN/os za 4 noce ze śniadaniami + dojazd własny!