Hotele
od 5zł os

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN!

Oferta od , 28. wrz. 2015 14.31

Z Waszych pytań wynika, że planujecie już Sylwestra i to w dodatku z paczką przyjaciół! A zatem ułatwiamy Wam nieco zadanie znalezienia odpowiedniej lokalizacji - znaleźliśmy dla Was uroczy i pełen atrakcji pensjonat w Ustrzykach Dolnych i przedstawiamy ofertę sylwestrowego wypadu z 4 noclegami w Bieszczadach!

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 12

Gościniec Pięciu Stawów (3,5/5 Tripadvisor) położony jest na obrzeżach Ustrzyk Dolnych i oddalony jest o 2,5 km od wyciągu narciarskiego w Gromadzyniu. Na terenie posesji znajduje się 5 stawów (!), łąka, las, altana biesiadna i altanki nad stawami, grille, miejsce na ognisko, duży parking, boisko piłkarskie oraz plac zabaw. Natomiast w samym pensjonacie będziecie mieć do dyspozycji: WiFi, 3 sauny: fińską, na podczerwień oraz ruską banię - wykonaną z bali i opalaną drewnem, siłownię, stół do ping-ponga, piłkarzyki, możliwość wypożyczenia kijków do nordic-walking i trekkingowych, nart biegowych (w pobliżu tory do narciarstwa biegowego) i rakiet śnieżnych.

Wasze 4-osobowe apartamenty mają oczywiście łazienkę z prysznicem i toaletą, część wypoczynkową ze stołem, TV sat, lodówkę, czajnik elektryczny i WiFi.

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 10

Szczegóły oferty:

  • 4 noce w dwóch 4-osobowych apartamentach w pensjonacie Gościniec Pięciu Stawów (w tej samej cenie możecie również zarezerwować jeden 4-osobowy apartament, jeśli wybieracie się tylko we czwórkę)
  • wyżywienie: we własnym zakresie, możliwość zamówienia posiłków na miejscu
  • dojazd własny, przykładowo komfortowymi autokarami przewoźnika Neobus
  • termin: 30 grudnia 2015 - 3 stycznia 2016 - to przykładowe daty, jednak możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 8 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Kliknij poniższy obrazek lub przycisk "Przejdź do oferty", aby dowiedzieć się jak zarezerwować ofertę.

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 8

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 4
Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN! - 2
Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN!

Sylwester w Bieszczadach dla 4- lub 8-osobowej grupy od 200 PLN!