Hotele
za 832zł

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN!

Oferta od , 27. paź. 2015 16.56

Oto kolejny sylwestrowy pomysł - kilkudniowy pobyt w stolicy Czech i noclegi w centralnie zlokalizowanym 4* Hotelu Nabucco (4/5 Tripadvisor). Wasz hotel położony jest w spokojnej okolicy, 2 km od Placu Wacława i 3 km od Zamku na Hradczanach, posiada wifi, saunę, wannę z hydromasażem i całodobowy bar w holu oraz parking. Śniadanie śniadanie w formie bufetu obejmuje również domowe przysmaki. Wasz 2-osobowy pokój wyposażony jest w TV sat, telefon i minibar, macie do wyboru 2 opcje łóżek: 1 podwójne lub 2 pojedyncze. W łazience znajdziecie wannę, bidet oraz suszarkę do włosów.

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 12

Szczegóły oferty:

  • 3 nocy w 4* Hotelu Nabucco
  • wyżywienie: BB - śniadania
  • parking
  • sauna
  • wifi
  • termin: 30 grudnia 2015 - 2 stycznia 2016 - to przykładowe daty, jednak korzystając z naszej porównywarki lotów Ryanair możecie dowolnie modyfikować swój pobyt
  • wymagany dokument podróży: dowód osobisty lub paszport

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Do Pragi dojedziecie np. PolskimBusem.

Aby dokonać rezerwacji oferty wystarczy kliknąć w poniższy obrazek pokazujący przykładową rezerwację dla 2 osób lub przycisk "Przejdź do oferty"

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 10

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 8

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 4
Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN! - 2
Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN!

Sylwester w Pradze? 4* hotel w centrum miasta ze SPA i śniadaniami za 832 PLN!