Hotele

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem!

Oferta od , 3. maj. 2017 19.02

Marzyliście kiedyś o tym, by spędzić wymarzony urlop na małej tropikalnej wysepce z dala od wszystkich i wszystkiego? Pomożemy Wam spełnić to marzenie! Zobaczcie listę tropikalnych wysepek, na których wynająć możecie chatkę jak ze snu! A ceny wcale nie są tak nieosiągalne!!!


1. BIRD ISLAND, Belize

Przegląd zaczniemy od jednej z najpiękniejszych wysp - Bird Island w rajskim Belize! Wysepka znajduje się na niewielkiej rafie koralowej - wyobraź sobie nurkowanie w tych wodach! Domek jest absolutnie niesamowity! Pobyt - minimum 2 noce, a obiekt może podjąć na raz 4 gości.

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 14

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


2. ANGRA DOS REIS, Brazylia

Wysepka połączona z lądem małym drewnianym mostkiem. A w domku - hamak, kajaki oraz obsługa, która przygotuje dla ciebie drinki i posiłki! Żyć nie umierać!!! Pobyt - minimum 6 nocy. Aż do 14 gości na raz!

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 12

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


3. POPA ISLAND, Panama

Zbierz 12-osobową ekipę i wybierz się na prywatną wyspę otoczoną mangrowcami i rafami koralowymi. Zakwaterowanie w różowych, ekologicznych domkach na wodzie. Na wysepce mieszka też 12 małp, a przyjąć może do 14 turystów ;)

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 10

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


4. EL NIDO, Filipiny

Ta niewielka wysepka znajduje się na Morzu Sulu, nieopodal Palawanu i znajdziecie tam rajskie plaże z białym piaskiem oraz niewielką dżunglę do której możecie się wybrać jeśli znuży Was już morze :) Na wysepce może znajdować się jednocześnie do 10 turystów.

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 8

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 6

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


5. MNEMBA ISLAND, Zanzibar, Tanzania

Na sam koniec prezentujemy prywatną wyspę Mnemba i luksusowy hotel "Beyond Mnemba". Położona, tuż obok Zanzibaru wyspa, przyciąga bogatych gości bajecznymi plażami, wspaniałym atolem i i przepychem, na który stać niewielu. Tę wyspę prezentujemy Wam raczej jako ciekawostkę. Wybierając się na Zanzibar pamiętajcie, aby koniecznie popływać z rurką obok tej, niesamowicie bogatej w podwodne życie, wyspie. Maksymalnie na terenie obiektu może znajdować się 12 gości. Więcej zdjęć i niesamowite panoramy 360 stopni zobaczycie na stronie hotelu.

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 4

Źródło: https://www.andbeyond.com/our-lodges/africa/zanzibar/andbeyond-mnemba-island/

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


6. TAHITI ISLAND, Nikaragua

Prywatny basen na prywatnej wyspie? Kolejny obiekt znajduje się niedaleko miejscowości Granada w Nikaragui - Ameryka Centralna!!! W domku znajdują się aż 4 sypialnie! Jeśli planujesz wyprawę w tę część świata - nie zapomnij zarezerwować przynajmniej 1 nocy w tym miejscu!!!

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem! - 2

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Kochacie odpoczywać na wyspach? Zobaczcie, które są najpiękniejsze na świecie!

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem!

Rajskie wyspy tropikalne na wynajem!