Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery

Oferta od , 24. cze. 2019 18.32

Lwów! Miasto założone w XIII wieku. Wielokrotnie zmieniało swoją przynależność państwową. Lwów stanowił jedno z głównych miast I i II Rzeczypospolitej, a w okresie zaborów był jednym z najważniejszych ośrodków nauki, oświaty i kultury polskiej oraz centrum politycznym i stolicą Galicji, a następnie Małopolski Wschodniej.

Proponujemy Wam krótki, 2-dniowy wypad dla czworga przyjaciół do najładniejszego miasta Ukrainy Zachodniej. Za 3 dni urlopu (2 noce) zapłacicie tylko 131 PLN/os! W cenie otrzymacie przeloty z Gdańska (loty dostępne również z innych lotnisk), 2 noclegi w apartamencie mieszczącym się w blisko centrum Lwowa oraz transfery z/na lotnisko.

od
30,90
os

2 noce we Lwowie Termin: 22. sty. 2020 - 24. sty. 2020

Skąd
Katowice, Gdańsk, Wrocław
Dokąd
Lwów
 • Szczegóły

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 12

  NOCLEGI. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 10

Szczegóły oferty:

 • przelot Gdańsk - Lwów - Gdańsk (78 PLN/os)
 • 2 noce w apartamencie (43 PLN/os)
 • transfery - taxi (10 PLN/os)
 • wyżywienie: własne
 • termin 22 - 24 stycznia 2020 (inne terminy poniżej)

Suma: 131 PLN / os!

Pamiętajcie, że tę ofertę możecie dowolnie modyfikować. Możecie zmieniać ilość osób, a także daty podróży. Wystarczy, że w naszej wyszukiwarce zmienicie termin zakwaterowania w hotelu i dostosujecie odpowiednio datę przelotów. Może to mieć wpływ na całkowitą cenę wycieczki, natomiast w tym wypadku nie powinny to być duże różnice.

BEZPIECZEŃSTWO

Przed podjęciem decyzji o podróży oraz przed wyjazdem sprawdźcie aktualne komunikaty MSZ dot. bezpieczeństwa na Ukrainie. Ostrzeżenia MSZ dotyczą wschodniej części Ukrainy, natomiast cała zachodnia (w tym Lwów) i centralna Ukraina oznaczone są na zielono - jako bezpieczne.

PRZELOTY

Do Lwowa dostaniecie się na pokładzie linii Wizzair. Poniżej lista lotów.

NOCLEGI

Wasz apartament mieści się blisko centrum Lwowa.

TRANSFERY

Do Waszego obiektu dojedziecie lokalną taksówką. Zajmie Wam to ok. 15 min i zapłacicie równowartość 10 PLN w jedną stronę!

ZWIEDZANIE

Lwów to tanie i bezpieczne miasto. Znajdziecie w nim wiele polskich pamiątek. Architektura miasta bardzo przypomina naszą krakowską - nie bez przyczyny - większość wybitnych budowli zaprojektowana została przez polskich architektów. Dobrze zachowane historyczne centrum znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajdziecie tam takie atrakcje, jak Rynek (Płoszcza Rynok). Warto wejść na wieżę ratuszową i zobaczyć wspaniały widok na miasto. Opera we Lwowie, zaprojektowana przez Z. Gorgolewskiego, jest oszałamiającym budynkiem, w którym odbywają się światowej klasy spektakle. Nie zapomnijcie też odwiedzić Cmentarza Łyczakowskiego - magicznego miejsca, które odwiedzić powinien każdy Polak przebywający we Lwowie. Spoczywa tam wiele zasłużonych Polsce osobistości.

Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 8

Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 6

Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 4

Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery - 2

Zima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery


INNE CITY BREAKIZima: 2 noce we Lwowie dla 4 za 131 PLN/os! Loty, noclegi & transfery