Loty
za 2 467zł os

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN!

Oferta od , 5. mar. 2017 12.37

Inspiracja hollywoodzkich reżyserów, hawajskie koszule, taniec hula, świetna kawa i wonne kwiaty lei. Jednym słowem: Hawaje. Trzema słowami: raj na ziemi! Wybierzcie się do tego słonecznego raju już pod koniec roku, gdy u nas zapanuje zimno i ciemności!

W cenie macie bagaż podręczny i rejestrowany, po drodze 2 przesiadki, a terminy lotów z Warszawy do Honolulu znajdziecie od października do grudnia. W nieco wyższej cenie są również dostępne loty na Boże Narodzenie i Sylwestra!

Pamiętajcie o obowiązku wizowym w USA!

za
2 467zł
os

Tanie loty na Hawaje! Termin: 1. paź. 2017 - 13. sty. 2018

Skąd
Warszawa
Dokąd
Honolulu

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.


ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 12

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 10

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 8

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 6

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 4


Czytaj też: Tanie loty we wszystkie zakątki świata!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN! - 2
ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN!

ARRR! ⚡ Leć do raju! Tanie loty z Polski na Hawaje za 2467 PLN!