Loty
za 1 999zł

BEZPOŚREDNIE loty do Nowego Jorku z Polski za 1999 PLN ✈️

Oferta od , 2. gru. 2016 9.49

Zamiast Szalonej Środy LOT przygotował dziś promocję trwającą aż do Mikołajek. Znajdziecie w niej m.in. bezpośrednie loty z Polski do Nowego Jorku za 1999 PLN. W cenie będzie mieć wliczony bagaż podręczny i rejestrowany do 23 kg. Dostępne terminy znajdziecie od 15 stycznia do 31 maja 2017. Terminy sprawdzicie i rezerwacji biletów dokonacie na stronie PLL LOT.

za
1 999zł

Loty do Nowego Jorku ✈️ Termin: 15. sty. 2017 - 31. maj. 2017

Skąd
Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Kraków
Dokąd
Nowy Jork

W ramach promocji trwającej do 6 grudnia obowiązują również następujące ceny na loty:

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.


Czytaj też:
Tanie loty do Chicago ✈️ z Berlina za 1379 PLN!


BEZPOŚREDNIE loty do Nowego Jorku z Polski za 1999 PLN ✈️  - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

BEZPOŚREDNIE loty do Nowego Jorku z Polski za 1999 PLN ✈️  - 2
BEZPOŚREDNIE loty do Nowego Jorku z Polski za 1999 PLN ✈️

BEZPOŚREDNIE loty do Nowego Jorku z Polski za 1999 PLN ✈️