Loty
od 1 733zł os

Bezpośrednie loty LOTem z Polski do Azji! Indie: 1733 PLN, Singapur: 1835 PLN, Sri Lanka: 2082 PLN! Na jesień, zimę i wiosnę!

Oferta od , 14. sie. 2019 17.17

Bardzo dobra cena lotów do egzotycznej i ciepłej Azji! W dodatku:

 • bezpośrednio z Polski
 • dobrymi liniami lotniczymi (PLL LOT)
 • z bagażem podręcznym i rejestrowanym
 • bardzo dużo terminów na dowolną długość pobytów
 • w czasie, gdy w Polsce panują chłody!

Promocja PLL LOT trwa do 20 sierpnia włącznie, ale oczywiście warto się pospieszyć, bo bilety w najlepszych cenach znikają na bieżąco. Terminy lotów są następujące:

 • loty do Delhi: 11 września 2019 - 30 czerwca 2020 (wykluczając okres 01.10.2019 - 31.10.2019 i 01.12.2019 - 31.12.2019)
 • loty do Singapuru: 1 października - 9 grudnia 2019 i 13 stycznia - 31 marca 2020
 • loty na Sri Lankę: 3 listopada - 14 grudnia 2019 i 10 stycznia - 31 marca 2020

Poniżej garść przykładowych dat, ale oczywiście możecie modyfikować terminy, wydłużać i skracać dowolnie pobyty:


od
1 733zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 11. wrz. 2019 - 30. cze. 2020

Skąd
Warszawa
Dokąd
Delhi, Singapur, Kolombo


TANIE LOTY DO AZJI

Bezpośrednie loty PLL LOT z Warszawy z bagażem podręcznym i rejestrowanym.


NOCLEGI

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

  WAKACYJNI PIRACI

  AIRBNB

  SAMOCHÓD

  Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

  WYNAJEM AUTA

  Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


  ZWIEDZANIE


  Delhi (Indie)

  Pobyt w Delhi to istny wehikuł czasu: to nowoczesne miasto pełne nowoczesnych biurowców, przeszklonych centrów handlowych i ośrodków przodujących w futurystycznych technologiach. To również stare zabytkowe dzielnice pamiętające bogatą historię. To miejski chaos i stylistyczny melanż starego miasta, kolorowe ulice pełne straganów, stanowiące tło dla wielu bollywodzkich produkcji. Do tego dochodzi jeszcze indyjska kuchnia z licznymi wpływami etnicznymi i kulturowymi.

  Bezpośrednie loty LOTem z Polski do Azji! Indie: 1733 PLN, Singapur: 1835 PLN, Sri Lanka: 2082 PLN! Na jesień, zimę i wiosnę! - 4


  Singapur

  Singapur to jedno z najbardziej przyjaznych i bezpiecznych miejsc na świecie! Ale spokojnie - swoje smaczki też ma: zakaz żucia gumy w miejscach publicznych czy przewożenia cuchnącego duriana metrem! Singapur jest też popularny wsród podróżników korzystających z Singapuru jak z wygodnej bramy do kolejnych egzotycznych azjatyckich destynacji. Miasto Lwa ma jednak wiele atrakcji dla podróżujących samodzielnie, z rodziną czy z drugą połówką. To miejsce posiada w sobie odrobinę wszystkich azjatyckich państw, głownie ze względu na port, który od lat ściąga interesującą mieszankę ludności.

  Bezpośrednie loty LOTem z Polski do Azji! Indie: 1733 PLN, Singapur: 1835 PLN, Sri Lanka: 2082 PLN! Na jesień, zimę i wiosnę! - 2


  Kolombo (Sri Lanka)

  Cejlon - Łza Indii wita podróżników zapachem orientalnych przypraw, owoców i ponad wszystko herbaty, z której słynie na cały świat. Herbaciane plantacje znajdziecie na całej wyspie - są one jedną z największych atrakcji Cejlonu. Możecie skosztować tam różnych rodzajów herbaty, dowiedzieć się o jego historii oraz obserwować zbiory i proces produkcji. Plantacje są szczególnie atrakcyjne w okolicach miejscowości Ella - leżą w pobliżu górskich szlaków i pięknych wodospadów. Łza Indii to również egzotyczny raj pełen pustych i pięknych plaż oblewanych ciepłymi wodami Oceanu Indyjskiego. Sprzyjają one kąpielom, nurkowaniu, snorkelingowi czy surfingowi. Najbardziej cenione są plaże w okolicach Mirissy. Znajdziecie tam też liczne knajpki i bary, w których zjecie lokalne specjały. W nocy w te okolice przypływają żółwie, aby złożyć tam jaja.

  Bezpośrednie loty LOTem z Polski do Azji! Indie: 1733 PLN, Singapur: 1835 PLN, Sri Lanka: 2082 PLN! Na jesień, zimę i wiosnę!  Więcej TANICH LOTÓW


  Bezpośrednie loty LOTem z Polski do Azji! Indie: 1733 PLN, Singapur: 1835 PLN, Sri Lanka: 2082 PLN! Na jesień, zimę i wiosnę!