Loty
za 1 916zł

Bezpośrednie loty z Warszawy do Pekinu za 1916 PLN!

Oferta od , 14. sie. 2014 12.14

Linie LOT rozpoczęły dwutygodniową promocję na loty do Pekinu. Za bezpośredni lot Boeingiem 787 Dreamliner na pokładzie polskich linii lotniczych zapłacimy 1916 PLN. 

Dlaczego warto odwiedzić Pekin?

Powodów jest przynajmniej kilka:

 • Kuchnia - Jedna z najstarszych kuchnii świata, wspaniały smak, dużo warzyw i mało tłuszczu, a przy tym pełna harmonia smaków
 • Wielki Mur - system obronny składający się z zapór naturalnych, sieci fortów oraz wież obserwacyjnych, który rozciągał się na długości ok. 2400 km. Od 1987 roku jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Zakazane miasto - dawny pałac cesarski dynastii Ming i Qing, znajdujący się w centrum Pekinu. Od 1987 roku obiekt jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO

O  tym dlaczego jeszcze warto polecieć do Pekinu przeczytacie w serwisie Tripadvisor.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Pekinu za 1916 PLN! - 4

Promocja dotyczy lotów w okresie 1.10.2014 - 31.03.2015, a w cenie biletów mamy bagaż rejestrowany o wadze do 23 kg i bagaż podręczny o wadze do 8kg, przekąskę oraz posiłek.

Rezerwacji możecie dokonać na stronie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia. 

za
1 916zł

Pekin z Warszawy Termin: 1. paź. 2014 - 31. mar. 2015

Skąd
Warszawa
Dokąd
Pekin
 • Details

  Bilety możecie zarezerwować na stronie LOT.com

  Bezpośrednie loty z Warszawy do Pekinu za 1916 PLN! - 2

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych, zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Pekinie i okolicach jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Bezpośrednie loty z Warszawy do Pekinu za 1916 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.


Bezpośrednie loty z Warszawy do Pekinu za 1916 PLN!