Loty
od 1 986zł os

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN!

Oferta od , 16. kwi. 2020 11.46

Codziennie ręcznie wyszukujemy dla Was oferty na pobyty, głównie w Polsce, w hotelach które oferują DARMOWE ODWOŁANIE REZERWACJI. Wszystkie takie oferty znajdziecie klikając w poniższy przycisk. Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEMDubaju nikomu nie trzeba reklamować, z Andamanami sprawa ma się nieco inaczej, bo nie każdy wie, jak piękne są te indyjskie wyspy. Bardzo piękne!

To archipelag na Oceanie Indyjskim między Zatoką Bengalską a Morzem Andamańskim. Górzyste wyspy otoczone rafami koralowymi i pokryte gęstym lasem tropikalnym. Słyną z pięknych plaż, ciekawostką jest też fakt, że ostatnie plemiona pierwotnych ludów tubylczych (Andamanie), żyją tu nadal, choć w rezerwatach, niekiedy całkowicie odizolowanych od znanej nam cywilizacji (Sentinel Północny)! Nie ma tam tłumów turystów - samolotem można tam dotrzeć tylko z Indii środkowych.
Czekają na Was natomiast doskonałe warunki do aktywnego zwiedzania i wypoczynku na rajskich plażach. Przejrzyste błękitne morze, duże plaże z bielutkim piaskiem, świetne warunki do nurkowania i snorkelingu, dzika przyroda i gościnni mieszkańcy zapraszają. I to w szczycie sezonu zarówno na Andamanach, jak i w Dubaju!

Terminy lotów na przełom stycznia i lutego, poniżej przykładowe daty, jak zwykle terminy lotów i długość pobytu zarówno w Dubaju, jak i na Andamanach możecie zmieniać samodzielnie i dowolnie.


od
1 986zł
os

SZCZEGÓŁY, TERMINY I REZERWACJA Termin: 21. sty. 2021 - 8. lut. 2021

Skąd
Katowice, Dubaj
Dokąd
Dubaj, Port Blair
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk REZERWUJ LOTY DO DUBAJU i REZERWUJ LOTY NA ANDAMANY

  Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 24

  REZERWUJ LOTY DO DUBAJU


  Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 22

  REZERWUJ LOTY NA ANDAMANY


  ... Możliwe też inne terminy na dłuższe i krótsze pobyty od stycznia do lutego 2021 - daty możecie zmieniać samodzielnie!  Noclegi w najlepszych cenach znajdziecie klikając REZERWUJ NOCLEGI  Szukacie pomysłów na spędzenie czasu na wyjeździe? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów czy do innych atrakcji? Zjeść kolację w najlepszej restauracji w mieście? Zajrzyjcie do ATRAKCJI


TANIE LOTY NA ANDAMANY

Z Katowic do Dubaju lecicie Wizz Airem, w cenie macie bagaż podręczny. W Dubaju zostajecie dzień-dwa, następnie do Port Blair na Andamanach lecicie Air India z 2 krótkimi przesiadkami po drodze z lotniska (uwaga!) Szardża. W cenie lotów Air India macie bagaż podręczny i rejestrowany. Z Dubaju do emiratu Szardża przejedziecie komunikacją miejską. Z lotniska Dubaj Al Maktoum do stacji metra Ibn Battuta jedziecie autobusem linii F55, potem metrem do stacji Rashidiya, tam przesiadacie się na autobus linii 111 prosto na lotnisko w Szardży. W drodze powrotnej ponownie czeka Was (przykładowo) 1 dzień w Dubaju.


NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów w Dubaju i na Andamanach - warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

BOOKING.COM

AIRBNB


SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.


ZWIEDZANIE

Szukacie pomysłów na spędzenie czasu podczas wyjazdu? Tanich biletów na różne wydarzenia? Chcecie uniknąć kolejek do muzeów i znaleźć najlepsze ceny miejscowych atrakcji? Zajrzyjcie tutaj:

ATRAKCJEWIĘCEJ TANICH LOTÓWAndamany:

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 20

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 18

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 16

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 14

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 12

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 10


Dubaj:

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 8

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 6

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 4

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN! - 2Rezerwuj w najlepszych cenach i bez ryzyka! Sprawdź wszystkie nasze oferty z możliwością bezpłatnego anulowania lub zmiany!

OFERTY Z BEZPŁATNĄ ZMIANĄ LUB ANULOWANIEM

Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN!Styczeń-luty (ferie): nowoczesny Dubaj i egzotyczne plaże Andamanów w jednej podróży! Loty za 1986 PLN!