Loty
od 1 966zł os

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN!

Oferta od , 22. maj. 2017 20.37

Mamy dla Was loty do regionu zamorskiego Francji, położonego na Oceanie Indyjskim. Ta cudowna wyspa może być interesująca również dla osób, które nie posiadają paszportu, a mają ochotę na odrobinę egzotyki!

Lecicie z Paryża, w cenie macie bagaż podręczny i rejestrowany do 23 kg, po drodze 1 międzylądowanie. Terminy lotów od jutra do czerwca. W maju pogoda na Réunion jest jeszcze trochę kapryśna (stąd taki niska cena lotów), ale od czerwca zaczyna się na Wyspie tysiąca twarzy naprawdę oczekiwana słoneczna pogoda!

Uwaga - na wyspie znajduje się m.in. Cmentarz Piratów...! Więcej atrakcji znajdziecie w sekcji ZWIEDZANIE.

od
1 966
os

Loty na Réunion Termin: 23. maj. 2017 - 28. cze. 2017

Skąd
Paryż
Dokąd
Saint-Denis

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 24

AUTO

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.

ZWIEDZANIE

Reunion to wyspa na Oceanie Indyjskim na wschód od Madagaskaru w Archipelagu Maskaronów. Jej wymiary to ok. 50 x 50 km. Jest departamentem zamorskim Francji i regionem peryferyjnym Unii Europejskiej. Religią dominującą katolicyzm. Wyspa przez turystów bywa nazywana Rajem na ziemi czy Wyspą tysiąca twarzy. Jest pochodzenia wulkanicznego, a najwyższym szczytem jest nieczynny wulkan Piton des Neiges o wysokości 3070m. Drugi ciekawy szczyt to Piton de Fournaise. W ogóle dla amatorów górskich wycieczek znajdzie się tam sporo atrakcji! Na wyspie warto nie tylko wspiąć się na te 2 szczyty, ale również wyłożyć się na cudownych plażach i wybrać się na snorkelling i nurkowanie - oceaniczna fauna i flora jest tam wspaniała! Ciekawostką jest też ogród z przyprawami korzennymi i innymi zapachami Jardin des Parfums et des Epices i gorzelnia z produkacją lokanego rumu (Arrr!) La Saga du Rhum.

DOLOTY DO PARYŻA

Do Paryża dolecicie już za 78 PLN w obie strony. Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Link odsyła Was do porównywarki lotów - daty i miejsca wpisać należy samodzielnie!

Prognoza pogody na czerwiec:

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 22
Źródło: accuweather.com


Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 20

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 18

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 16

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 14

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 12

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 10

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 8

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 6

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 4


Czytaj też: Loty we wszystkie zakątki świata!


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól, aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zapisz się na nasz list w butelce, a będziesz znajdować podróżnicze skarby w swojej skrzynce email. Jako pierwszy dowiesz się o najlepszych ofertach i błędach taryfowych dzięki powiadomieniom WhatsApp. Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN! - 2
Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN!

Egzotyka bez paszportu! Loty na Réunion z Francji ☀️ 1966 PLN!