Loty
za 1 929zł

Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN!

Oferta od , 27. kwi. 2015 12.45

Jedne z najlepszych linii lotniczych świata - Etihad Airways oferują w bardzo dobrej cenie przeloty z Warszawy do Wietnamu. Za najtańsze bilety zapłacicie tylko 1929 PLN. W tej cenie zagwarantowany macie bagaż podręczny a także jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 30 kg. Dostępne terminy znajdziecie od maja do grudnia 2015. Interesujące Was daty możecie sprawdzić w  kalendarzach Flipo (klik) - tam też dokonujecie rezerwacji. Wszystkie loty odbywają się z przesiadkami w Berlinie oraz Abu Dhabi.

Przed podróżą warto zajrzeć do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie wiele informacji, które pomogą Wam zaplanoać udany urlop w Wietnamie.

Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 12

Najlepszym pomysłem na znalezienie tanich połączeń lotniczych do interesujących Was miejsc jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 10

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.
Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie. 

za
1 929zł

Wietnam z Warszawy Termin: 11. maj. 2015 - 13. gru. 2015

Skąd
Warszawa
Dokąd
Ho Chi Minh City
 • Przeloty

  Aby zarezerwować przelot przejdź do portalu Flipo.pl lub kliknij w poniższy obrazek.

  Przykładowa rezerwacja.

  Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 8

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Wietnamie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 6

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 4
Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN! - 2
Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN!

Etihad Airways: Wietnam z Warszawy za 1929 PLN!