Loty

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN!

Oferta od , 21. lip. 2015 9.52

AKTUALIZACJA z dnia 21 lipca 2015:

Ponownie możecie kupić tanie loty po USA dzięki jednodniowej wyprzedaży tanich linii lotniczych Spirit. W ofercie wiele ciekawych połączeń jak na przykład Nowy York - Floryda już za 88zł w jedną stronę! Poniżej tylko wycinek z długiej listy. Aby przejść do oferty wystarczy kliknąć w obrazek.

Tanie loty kupicie w wybranych datach od sierpnia do listopada 2015.

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN! - 10

So-Admin


ORYGINALNY POST z dnia 2 lipca 2015:

Tanie amerykańskie linie lotnicze Spirit sprzedają dziś bilety w obniżonych cenach. Dla członków Fare Club ceny rozpoczynają się już od 23.10$ czyli ok 88zł! Więcej o członkostwie możecie przeczytać TUTAJ (klik).

Poniżej zaledwie wycinek dłuuuugiej listy pokazującej dostępność oraz promocyjne ceny. Aby przejść do strony z ofertą wystarczy kliknąć w obrazek.

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN! - 8

Oferta jest ważna dla przelotów w wybranych datach od lipca do sierpnia 2015r.

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc w USA jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na klikając TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN! - 4
/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN! - 2
/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN!

/NIEAKTUALNE/ Jednodniowa wyprzedaż Spirit! Loty już od 88PLN!