Loty

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian!

Oferta od , 24. cze. 2015 12.34

Tanie linie lotnicze Norwegian udostępniają kod zniżkowy na loty w obrębie Skandynawii dla osób w wieku 12 - 26 lat. Jedyne co należy zrobić to wprowadzić kod UNDER26 w procesie rezerwacji biletów oraz na lotnisku okazać dokument potwierdzający datę urodzenia. Trzeba pamiętać iż nie można przekroczyć 26 r.ż. w dniu odlotu!

Kliknij w poniższy obrazek aby przejść do strony z informacją o promocji.

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 12

Prezentujemy przykładową trasę Oslo - Rovaniemi w grudniu 2015. Najniższe ceny biletów bez użycia kodu do 417zł (Oslo - Rovaniemi) oraz 473zł (Rovaniemi - Oslo).

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 10

Po wprowadzeniu kodu i kliknięciu przycisku "Pokaż ceny promocyjne" pokażą Wam się kalendarze ze zniżkami (ceny oznaczone gwiazdką). Po zastosowaniu kodu ceny na naszej trasie spadają do 368zł (Oslo - Rovaniemi) oraz 368zł (Rovaniemi - Oslo). Realna obniżka w tym przypadku wynosi 154zł na całej trasie.

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 8

Z kodu można korzystać również na trasach z przesiadkami w Skandynawii.

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 4
Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian! - 2
Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian!

Kod zniżkowy na wybrane loty Norwegian!