⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡

Oferta od , 30. wrz. 2016 17.45

Turystyczne loty balonem w kosmos wkrótce możliwe! Kto ma ochotę? Loty rozpoczną się najwcześniej za rok, więc będzie jeszcze okazja napełnić świnkę-skarbonkę - podróż ma kosztować ok. 225 tys. PLN :) Poniżej znajdziecie szczegóły i filmik z testowego lotu.

53 069,40

⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ Termin: 1. sty. 2017 - 1. sty. 2019

Skąd
Ziemia
Dokąd
Ziemia
  • szczegóły

    Aby otrzymać więcej szczegółów nt. lotów w kosmos wystarczy kliknąć w poniższy obrazek lub zielony przycisk LECĘ W KOSMOS!

    ⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡ - 6


LOTY

W specjalnej kapsule podwieszonej pod balonem będzie mogło przebywać ok. 6 turystów i 2 specjalistów-przewodników i wciąż ma zostać trochę miejsca, by rozprostować nogi! Wnętrze kapsuły będzie oczywiście bardzo nowoczesne i komfortowe. Na pokładzie będziecie mogli nie tylko podziwiać niezwykłe widoki "nie z tej ziemi", ale również korzystać z pokładowego baru. Loty mają trwać około 5-6 godzin, wzniesiecie się na wysokość ok. 32 km, czyli 3 x wyżej, niż podczas lotu samolotem. Rezerwacje mają zostać wkrótce otwarte, pierwsze loty z Spaceport Tucson w USA planowane są na początek przyszłego roku. Obecnie trwają ostatnie testy.


Czytaj też:
Loty do USA ✈️ Nowy Jork i Chicago z Polski od 1514 PLN! Dużo terminów!


⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡ - 4


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store lub Google Play. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡ - 2
⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡

⚡ Loty balonem w KOSMOS ⚡ z oszałamiającymi widokami i drinkami z pokładowego baru! ⚡