Loty
od 6zł

Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️ 6 PLN w obie strony!

Oferta od , 9. wrz. 2016 9.44

Promocja Ryanaira trwa! Za założenie konta w My Ryanair otrzymacie voucher o wartości 47,5 PLN, który możecie wykorzystać na podróże do 31 stycznia 2017 r.
Poniżej w zakładce LISTA LOTÓW znajdziecie listę lotów na trasie Szczecin - Londyn w najniższych cenach.

od
6zł

Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️ Termin: 1. paź. 2016 - 31. sty. 2017

Skąd
Szczecin
Dokąd
Londyn

LOTY

Kod działa na wszystkie trasy przewoźnika i możliwe są również darmowe loty! Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Oto wyciąg z regulaminu promocji:

  • Każdy NOWY klient rejestrujący się w myRyanair, który w dniach od 7 do 9 września włącznie wypełni pełny profil, będzie upoważniony do uzyskania kuponu rabatowego w wysokości 11 EUR (47,5 PLN) na następny lot Ryanair w okresie od 1 października do 18 grudnia oraz od 10 stycznia do 31 stycznia
  • Rejestracji (rezerwacji) lotów należy dokonać w dniach 7–21 września
  • Pełny profil w tym wypadku obejmuje imię i nazwisko klienta, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, dane z paszportu i dane karty płatniczej

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do naszej porównywarki (klik), w której znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalach Wimdu (klik) oraz Airbnb (klik) - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

SAMOCHÓD

Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na świecie jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty klikając TUTAJ.


Czytaj też:
Loty do Sztokholmu ZA DARMO!


Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️  6 PLN w obie strony! - 6


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobilne, a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App Store, Google Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️  6 PLN w obie strony! - 4
Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️  6 PLN w obie strony! - 2
Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️  6 PLN w obie strony!

Loty do Londynu za PÓŁDARMO! ⚠️ 6 PLN w obie strony!