Loty
za 2 569zł

Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN!

Oferta od , 13. sty. 2015 13.06

Macie ochotę na odrobinę egzotyki a nie macie paszportu?

Mamy dla Was ciekawą propozycję na przeloty do regionu zamorskiego Francji, położonego na Oceanie Indyjskim.

Linie lotnicze Air France oferują bardzo dobre ceny za bilety lotnicze na trasie Praga - Reunion - Praga już za 2569 PLN!

Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN! - 6

Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Wam zaplanować spokojny urlop.

Bilety zarezerwujemy na stronie Flipo.pl. W cenie biletu mamy bagaż podręczny oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg. 

Wszystkie loty odbywają się z przesiadką w Paryżu, gdzie konieczna jest zmiana lotniska. Możecie dokonać tego bezpłatnie korzystając z transferu oferowanego przez linię lotniczą. Wystarczy, że na lotnisku udacie się do stanowiska Air France. Szczegóły na stronie linii.

Polscy obywatele mogą dostać się na Reunion korzystając z paszportu lub dowodu osobistego. Szczegóły na stronie MSZ.

Do Pragi tanio dojedziecie Polskim Busem. Jeżeli jednak cenicie sobie wygodę możecie rozważyć połączenie lotnicze. Najlepszym pomysłem na znalezienie taniego lotu jest skorzystanie z wyszukiwarki Skyscanner, w której macie możliwość ustawienia elastycznych bądź restrykcyjnych kryteriów - w zależności od Waszych potrzeb, np.:

Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN! - 4

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.

Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

za
2 569

Loty na Reunion z Pragi Termin: 10. lut. 2015 - 16. cze. 2015

Skąd
Praga
Dokąd
Reunion
 • Przeloty

  Ofertę zarezerwujecie w serwisie Flipo.pl

  Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN! - 2

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na Reunion jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.

Loty na Reunion z Pragi za 2569 PLN!