Loty
za 2 519zł

Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN!

Oferta od , 10. lut. 2015 16.02

Mamy dla Was ciekawą propozycję na przeloty do regionu zamorskiego Francji, położonego na Oceanie Indyjskim. Oferta może być interesująca zwłaszcza dla osób, które nie posiadają paszportu, a mają ochotę na odrobinę egzotyki.

Linie lotnicze Air France oferują bardzo dobre ceny za bilety lotnicze na trasie Warszawa - Reunion - Warszawa już za 2519 PLN!

Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN! - 10

Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie do serwisu Tripadvisor, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Wam zaplanować spokojny urlop.

Bilety zarezerwujemy na stronie Flipo.pl. W cenie biletu mamy bagaż podręczny oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg. 

Wszystkie loty odbywają się z przesiadką w Paryżu, gdzie konieczna jest zmiana lotniska. Możecie dokonać tego bezpłatnie korzystając z transferu oferowanego przez linię lotniczą. Wystarczy, że na lotnisku udacie się do stanowiska Air France. Szczegóły na stronie linii.

Polscy obywatele mogą dostać się na Reunion korzystając z paszportu lub dowodu osobistego. Szczegóły na stronie MSZ.

Kliknij w zakładki poniżej aby dowiedzieć się więcej na temat rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, wynajmu aut oraz ubezpieczenia.


Przegapiłeś świetną okazję? Nie pozwól aby zdarzyło się to po raz kolejny! Zainstaluj naszą aplikację na urządzenia mobile a będziesz otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię ofertach. Aby ściągnąć aplikację na swoje urządzenie odwiedź App StoreGoogle Play lub Amazon. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aplikacji? Kliknij TUTAJ.

Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN! - 8
Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN! - 6
Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN! - 4


Osoby korzystające z Adblocka mogą mieć problem z wyświetlaniem poniższych zakładek. W celu poprawnego działania strony należy wyłączyć blokowanie na tej stronie.

za
2 519

Reunion z Warszawy Termin: 30. mar. 2015 - 25. lis. 2015

Skąd
Warszawa
Dokąd
Reunion
 • Loty

  Bilety zarezerwujecie na Flipo

  Przykładowa rezerwacja:

  Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN! - 2

 • Noclegi

  Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do wyszukiwarki  Trivago.pl, gdzie znajdziesz wiele atrakcyjnych ofert hotelowych zawierających aktualne promocje i obniżki cen. Ciekawą alternatywą jest poszukiwanie noclegów na portalu Airbnb.pl oraz Wimdu.pl - znajdziesz tam szeroką ofertę noclegów oferowanych przez osoby prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Samochód

  Najlepszym sposobem na odwiedzenie najpiękniejszych miejsc na Reunion jest wypożyczenie samochodu. Sprawdź najlepsze oferty na  Rentalcars.com

 • Ubezpieczenie

  Warto zainwestować kilka złotych i cieszyć się spokojnym urlopem. Kupując pakiet urlopowy w biurze podróży zawsze upewnij się czy organizator oferuje ubezpieczenie a jeśli tak to w jakim zakresie.

  Jeśli organizujecie swój wyjazd samodzielnie, do czego często Was zachęcamy, kwestia ubezpieczenia pozostaje po Waszej stronie. W takim przypadku nie warto oszczędzać - lepiej wykupić polisę i ze spokojną głową cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, tym bardziej że koszt tygodniowego ubezpieczenia to niecałe 30zł.

  Poniżej przedstawiamy 2 warianty ubezpieczeń  Link4 - pakiet podstawowy "Podróże 24" oraz pakiet rozszerzony "Podróże Plus 24". Symulacja składki dla wyjazdu tygodniowego dla 1 osoby przedstawia się następująco:

  Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN!

  Warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia aby w pełni cieszyć się urlopem. Cena za komfort psychiczny podczas wyjazdu to jedynie ok 4zł dziennie co naszym zdaniem nie jest dużym wydatkiem:) Zdecydowanie zachęcamy do wykupienia polisy.

  Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat ubezpieczenia turystycznego oraz wypełnisz krótki, niezobowiązujący formularz dzięki któremu wyliczysz swoją składkę.

Loty na Reunion z Warszawy za 2519 PLN!